YILMAZ’IN EV TOPLANTILARINDA İZDİHAM

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “2 Mart’ta açıklayacağımız projelerle Ordu’nun çehresini değiştirmeye talibiz. Sayın Başbakanımız da bu yolda bizlere sonsuz destek veriyor. Sayın Başbakanımızın Ordu denildiğinde yüzü gülüyor” dedi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Altınordu ilçesinde ev ziyaretlerinde bulundu. Yılmaz’ın ev toplantılarına mahalle halkı yoğun ilgi gösterince, evlerde adeta izdiham oluştu. Karşıyaka ve Şahincili Mahallesi’nde yaptığı ev ziyaretlerinde gösterilen ilgiye teşekkür eden Yılmaz, “Bizleri evinizde en güzel şekilde ağırladığınız için her bir arkadaşımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ORDU’NUN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRMEYE TALİBİZ

Ordu’nun çehresini değiştirmeye talip olduklarını belirten Yılmaz, “Şirinevler Mahallesi’ndeki ev ziyaretimizin ardından Şahincili Mahallesi’ne konuk olduk. Her gittiğimiz yerde Ordu’nun büyükşehir olma sürecini anlatıyoruz. Bizler 12 yıllık milletvekilliği tecrübemizle Ordu ilinin aldığı ve alacağı yatırımları anlatıyoruz. Bizler 2 Mart’ta açıklayacağımız projelerle Ordu’nun çehresini değiştirmeye talibiz. Sayın Başbakanımız da bu yolda bizlere sonsuz destek veriyor. Sayın Başbakanımızın Ordu denildiğinde yüzü gülüyor. Hükümetimizin 12 yıllık iktidar döneminde yaptığı yatırımlar ortada” diye konuştu.

HERKESİN DAHİL OLACAĞI YÖNETİM ANLAYIŞI

“12 yıl önce söylendiğinde kimsenin inanmadığı projeleri biz bugün Ordu’da hayata geçiriyoruz” diyen Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü; “Ordu için daha fazla yatırım yapacağız. 30 Mart’tan sonrada herkesin dahil olacağı bir yönetim anlayışıyla çalışacağız. Vatandaşın sıkıntısı bizim sıkıntımız olacak. Ordu’nun 10 yıldır yerel yönetimlerde kaybettiği farkı kapatmak için yeni büyükşehir yasasıyla birlikte daha fazla çalışacağız. Altınordu, Ünye ve Fatsa için mega projeler diğer ilçelerimiz için ise 52 adet dev proje hayata geçireceğiz. Bizi aile ortamında kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. “

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’a ziyaretleri sırasında AK Parti Ordu İl Başkanı Hüseyin Akyol ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Rabia Gözpınar’da eşlik etti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>