TORUN: SEVGİ KAZANACAK ORDU KALKINACAK

 

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bilgilendirme toplantılarıyla esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Torun, bu kez Cumhuriyet Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret etti. İşyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Torun, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Torun, Ordu’nun gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını belirterek, “Ordu geleceğe koşuyor ve Ordu artık cazibe merkezi oldu. Sizin desteklerinizle yine sevgi kazanarak, şehrimiz daha çok kalkınacak” diye konuştu.

Farklı meslek gruplarıyla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantılarının yanı sıra esnaf ziyaretleriyle de esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Torun, Cumhuriyet Mahallesi esnafını ziyaret etti. Çalışmaları arasında esnafları sık sık ziyaret ederek beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Torun kasabından manavına, berberinden lokantasına kadar bütün esnafa uğrayarak esnafın hal ve hatırını sordu, hayırlı işler diledi.

Torun: “Desteklerinizle sevgi kazanacak”
Ordu’da büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleşerek marka kentler arasında anıldığını belirten Başkan Torun, aynı bölgede hizmet eden insanlar olarak, bölgenin gelişmesinde esnafın büyük rol oynadığını söyledi. Torun, “ Esnaf ziyaretlerimizle bütün esnaf kardeşlerimizle bir araya geldik. Belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını paylaştık. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Esnafımız bölgemizin yatırımcısıdır. Bölgemizin gelişmesi adına çok etkin rol oynar. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz.”diye konuştu.

Esnaf: “Başkanımız bizi yalnız bırakmıyor”
Başkan Torun, ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten Cumhuriyet mahallesi esnafı Başkan’a isteklerini aktarıp, hatıra fotoğrafı çektirdi. Torun’un kendilerini hiç yalnız bırakmadığını belirten esnaf şunları söyledi: “Başkanımız bizimle hem toplantı gerçekleştiriyor hem de bizi ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Başkanımızın hizmetlerinden çok memnunuz. Çok teşekkür ediyoruz”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>