ALTINORDU’YA SEÇİM BÜROSU AÇILDI

 

AK Parti Altınordu Seçim İrtibat Bürosu açıldı. Açılışa katılan AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Şehrin en işlek caddelerinden biri olan Fidangör Caddesi’nde açılan Seçim ve İrtibat Bürosu’nun faydalı olacağına inanıyorum.”

30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel yönetim seçimleri için uzun zamandır çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Altınordu Seçim Koordinasyon Merkezi, seçmenlerine daha yakın olmak, istek ve şikayetlerini yerinde dinlemek amacı ile Seçim ve İrtibat Bürosu açtı.

Sırrıpaşa Caddesi üzerinde bulunan ve şehrin en işlek yerleri arasında bulunan Fidangör caddesinde gerçekleştirilen açılışa, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, İlçe Başkanı Uğur Çelenk, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış öncesi kalabalığa seslenen AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, “Halkımız bundan sonra hizmetle buluşmayı, Büyükşehir ve Altınordu ile birlikte 18 ilçeyi AK Parti ile buluşturmaya karar vermiş görünüyor. Halkımızın bu kararlılığına çok teşekkür ediyorum. Gelecekte yapacağımız çalışmalarla sayın Başbakanımızın Ordu’yu büyükşehir yapmasına karşın biz de büyükşehir ve 19 ilçemizi AK Parti ile buluşturarak sayın Başbakanımıza hediye etmek istiyoruz” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız parolası ile sürdüren AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz da yaptığı konuşmasında, “Şehrin en işlek caddelerinden biri olan Fidangör Caddesi’nde açılan Seçim ve İrtibat Bürosu’nun faydalı olacağına inanıyorum. Diğer seçim irtibat bürolarımızla birlikte günün her saati hizmet verecek bilgi ve belgelerimizle kamuoyunu bilgilendirecek mekanlar olacaktır. AK Parti Altınordu’da Engin Tekintaş, Ordu Büyükşehir Belediye’de ise Enver Yılmaz ile beraber 20’ de 20 hedefinde buluşmak üzere” diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>