ÖZTÜRK: TEK AMACIM HİZMET

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk Bucak Mahallesinde kent sakinleri ile buluştu. Ziyaret ettiği mahalle ve köylerde büyük ilgi gören Öztürk tüm kent sakinlerine teşekkür etti.

Pazartesi Pazarı gezisinde Pazar esnafı ile kahvaltı yapan CHP Adayı Şenel Öztürk, pazarın ardından gün boyu Bucak Mahallesine esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Hedefimizin katılımcı bir yönetim olduğunu söylemiştim diyen Öztürk yaptığı değerlendirmede; “Gezi ve ziyaretlerde gördük ki insanlarımız bu sözümüzü benimsemiş biz de katılacağız isteyeceğiz ve çözüme destek olacağız diyorlar. Yerel yönetimler çok önemlidir. Belediye başkanı elbette kişiliğiyle duruşuyla söylemiyle çok önemlidir ancak belediye başkanının çalışmalarını denetleyecek olanlarda kent sakinleridir. Bende bu duygularla kendimi Altınordululara teslim ediyorum. Diyorum ki sosyal demokrat belediyecilik, insan odaklı belediyecilik anlayışı ile Altınorduyu yöneteceğiz” ifadelerini kullandı.

CHP’li Öztürk “Biz geçmişin mirasının arkasına saklanmayacağız. Yeni projelerle yeni hedeflerle insan odaklı çalışmalarla, emeğe saygı duyan, hizmet için hak için yapan bir anlayışla çalışacağız. Tüm Altınordu’yu kucaklayacak kenti birlikte yöneteceğiz. Emeği ve insanı esas alan sosyal demokrat düşünceyi hakim kılacağız dedi.

Gönülleri fet etmek için uğraşıyorum bunun da karşılığını alıyorum söyleminde bulunan CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı şenel Öztürk; “Selamlaştığımız insanların bize olan tebessümleri gözlerinin içinin gülmesi beni çok mutlu ediyor. Seçimden önceki hedefimiz gönüllere girmek, bunu da başarıyorum. Tüm kent sakinlerine gösterdikleri sıcak ilgi ve yakınlıktan dolayı çok teşekkür ederim. Birlikte çalıp kenti birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>