ŞENER:PROJELERİMİZ HAZIR

Cumhuriyet halk Partisi Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk mahalli idareler seçimleri öncesinde gezi ve ziyaretlerini sürdürüyor.

Seçim çalışmalarına başladıktan sonra toplumun tüm kesimlerden destek alan ve kendisine gösterilen ilginin gün be gün arttığı CHP Adayı Şenel Öztürk ziyaretlerine Ordu Şoförler ve Otomobilciler Odası olağan genel kurulu ile başladı.

Kongreye katılanlarla tek tek temas kuran Şenel Öztürk, diğer partilerin Altınordu Belediye başkan adayları ile selamlaştı. Öztürk burada yaptığı konuşmada, şoför esnafının toplumsal yaşamdaki önemine vurgu yaparak; şoför esnafının günlük yaşamdaki vazgeçilmezliğine işaret etti.

Buradan Ahmet Özcan’ın cenazesine geçen Öztürk, yakınlarına başsaşlığı diledi, acılarını paylaştı.

Ordu Kent Konseyi genel kuruluna katılan Şenel Öztürk, Kent Konseyinin Ordu için gerekli olduğunu ve devam ettireceklerini söyledi. Öztürk; “Kent Konseyi’nin bundan sonraki çalışmaların devam edeceğini, etmesi gerektiğini, etmesi için elimizde geleni yapacağımı bende buradan söylüyorum. Kent Konseyi ilimiz içinvazgeçilmez olarak devam edecektir. Bundan kimsenin endişesi olmasın”dedi.

Şenel Öztürk buradan Ordu Mimarlar Odası’nın Genel Kurulu’na katıldı. Ordu Belediyesi’nde bu güne kadar olan çalışmayı mimarlar odası ile birlikte götürürüz. O sıkıntıları inşaat mühendisleri odasıda yaşıyor, ziraat mühendisleri odasıda yaşıyor, tüm odalar yaşıyor. Eksikliklerinizi biliyorum. Sorumluluğumuda biliyorum. Bu sorumluluğumun nereye kadar gidebileceğini beraber göreceğiz.” Dedi.

Öztürk’e Sıcak İlgi

Yoğun bir program gerçekleştiren CHP Altınordu Adayı Şenel Öztürk öğleden sonra ise yeni mahallede kurulan cumartesi semt pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Öztürk, pazar tezgahlarını tek tek gezip selamladı ve ayrı ayrı ilgilendi. Pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla da sıkıntılarını dinleyen Öztürk’e pazar esnafı vatandaşların samimi yaklaşımı gözlerden kaçmadı.

Pazar ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk; “toplumsal, sosyal ve çevre ile ilgili projelerimiz var. Halkımızın, demokratik kitle örgütlerinin, kooperatiflerin, emek örgütlerinin, kısaca seçmenin isteğini iyi değerlendirecek ve kolektif çalışma ile beraber parti disiplini ve parti programını de gözeten proje ve hizmetlere imza atacağız. Kentimizde yaşayan, ilimizin kent kültürünü içselleştirmiş tüm yurttaşlarımıza beklenti ve eğilimlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>