ORDU MARKA KENT OLDU

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun Saraycık beldesinde halkla bir araya geldi. Başkan Torun “Sizlerin desteğiyle Ordu marka kent oldu. İnşallah Büyükşehir Belediye Başkanı olacağım, Saraycık’ta marka kentler arasına girecek. Bu da sizin desteklerinizle olacak” dedi.

Ordu’nun Saraycık Beldesi’ne bir ziyaret gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun belde de ‘Başkan Torun’ izdihamıyla karşılaştı. Coşkulu kalabalık, Başkan Torun’a sevgi gösterilerinde bulundu. Gördüğü ilgi karşısında çok mutlu olduğunu belirten Torun, “ Sizlerin destekleriyle yüzü gülen bir kent inşa etmeyi başardık. İnşallah yine desteklerinizle sevgi bağımız daha çok güçlenecek” diye konuştu.

Belde esnafından yoğun ilgi

Başkan Torun, kendisini karşılayan belde vatandaşlarıyla gerçekleştirdiği kısa bir sohbetin ardından belde sokaklarında uzun bir tura çıktı. Yöre esnafını ziyaret ederek sorun ve çözüm önerilerini dinleyen Başkan Torun’a belde esnafı yoğun ilgi gösterdi. Başkan Torun, Saraycık esnafının her zaman destekçileri olduklarını belirterek bu desteğin, Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde artarak devam edeceğini söyledi. Başkan Torun, “Görev sürem boyunca her zaman esnafımızın yanında oldum. Bende esnaf çocuğuyum. Benim babamda fırıncıydı. Siz esnaf kardeşlerim kadar bende esnaflığın ne demek olduğunu gayet iyi biliyorum” diye konuştu.

Başkan Torun esnaf ziyaretlerinin ardından Saraycık Merkez camiinde Cuma namazı kıldı. Başkan Torun daha sonra beldeden ayıldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>