ÖZTÜRK,KARANFİLLERLE SEVGİLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

CHP Altınordu Adayı Şenel Öztürk Kente sevgi çiçekleri ekti ve erkeklere seslendi ‘Ya Bir Gül Verin ya da gülüverin’ dedi.

Eşinin Kabrini Ziyaret Etti

CHP Altınordu Adayı Şenel Öztürk kadınlara karanfil dağıtarak, sevgililer gününü kutladı ve birlik ve beraberliğin Ordu’da Altınordu’da hakim olması dileklerinde bulundu.

Öztürk ilk ziyaretini 2008 yılında kaybettiği eşi İnci Öztürk’ün kabrine yaptı. 14 Şubat sevgiler günü dolayısıyla çocukları ile birlikte eşinin kabrini ziyaret eden Öztürk dua etti ardından mezarın üzerine çiçek bıraktı.

Mahallere Eşit Hizmet

CHP Adayı Öztürk daha sonra Karacaömer mahallesinde ziyaretlerde bulundu. Burada mahalle sakinleri ile bir süre sohbet eden Öztürk; “Altınordu’nun tüm mahallelerine eşit hizmet götüreceğiz. Kent sakinlerinin istekleri bizim önceliğimiz olacak ve hizmetlerimizde buna göre şekillenecek. Tüm mahallelerimiz için düşündüğümüz hizmetlerimiz var. Altınordu’yu birlikte yöneteceğiz” dedi. Öztürk Cuma Namazını Memurkent Camii’nde kıldı.

Ya Bir Gül Verin ya da Gülüverin

Kentin en işler caddelerinden biri olan İsmet Paşa caddesine giderek Sevgililer Günü’nü kutlayan CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk, erkeklere ‘ya gül verin ya gülüverin’ diye seslendi.

Kent sakinlerinin sıcak ilgi gösterdiği ve müthiş bir yoğunluğun yaşandığı geziye Belediye meclis üyesi adayları, CHP kadın kolları üyeleri ve partililer katıldı.

Gezi sonunda bir açıklama yapan Öztürk tüm kent sakinlerinin 14 Şubat sevgililer gününü kutladı ve şunları ifade etti: “İnanılmaz bir ilgi görüyorum. Kent sakinlerinin hepsine teşekkür ederim. Bu benim için özel bir gün. Ben eşimle çok güzel bir sevgi bağı oluşturmuştum. 10 yıl süreyle evlenebilmek için birbirimizi sevdik ve uğraştık. Bu aşkı bu sevgiyi ölümsüzleştirdik. Ben bu sevgiyi halkımıza yaymak istiyorum. Erkeklere sesleniyorum; ‘Ya bir gül verin ya da gülüverin’ 14 şabat sevgililer günü kutlu olsun.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>