PROJELERİMİZLE ÇAMAŞ’IN YÜZÜ GÜLECEK

Ordu MHP Büyükşehir belediye başkan adayı Cemal Enginyurt Çamaş girişinde kalabalık bir araç konvoyu ile karşılandı.

ENVER BEY KARŞILAMA BÖYLE OLUR

Araçtan inerek karşılamaya gelen vatandaşlarla tokalaşan MHP Ordu büyükşehir belediye başkan adayı Cemal Enginyurt “İki resim çekip şöyle böyle çalıştık diyen Ordu AKP adayı Enver Yılmaz gelsinde buradaki karşılamayı vatandaşın bizi bağrına nasıl bastığını görsün” dedi.

Çamaş Belediyesi MHP’li Yaşar Aktaş tarafından ilçe merkezine kurulan seçim bürosunun açılışına katılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemal Enginyurt burada kalabalık bir vatandaş topluluğuna hitaben yaptığı konuşmada AKP’li Enver Yılmaz’a yüklenerek sert eleştirilerde bulundu.

Konuşmasının başlarında Çamaş Belediye Başkan Adayı Yaşar Aktaş’a destek isteyen Enginyurt; “30 Mart Yerel seçimlerinde Çamaşlılar Ordu’nun, Türkiye’nin yönünü tayin ederek 5 yıldır Çamaş’a hizmet eden, Çamaş’ta gitmedik yer bırakmayan, Çamaş’ta birçok iktidar belediyesinin yapamadığı hizmetleri yaparak büyük güzellikler katan, Çamaş Belediye Başkan Adayımız Yaşar Aktaş’a bu dönemde de sizlerden destek isterken İnşallah Ordu Büyükşehir Belediyesi ile birlikte biz Çamaş’ın geleceğini aydınlatmak Ordu’nun geleceğini aydınlatmak istiyoruz.” dedi.

“TEMEL SORUNUMUZ İŞSİZLİK”
Çamaş ve Ordu’nun temel sorununun işsizlik olduğuna dikkat çeken Enginyurt geçtiğimiz Pazar günü İstanbul temaslarında Sancaktepe’de Çamaşlılarla bir araya geldiğini ve orada ki Çamaşlıların da aynı sorunlarından muzdarip olduğunu ifade etti.

Enginyurt; “Sancaktepe’de, Sefaköy’de Çamaşlılar Derneğine gittim buralarda Söken’in gençleri, Budak’ın gençleri, Biben’in, Kemalpaşa’nın gençleri Sancaktepe’de, Sefaköy’de bir ekmek için gurbete gitmiş, anasını babasını terk etmişler ama hepsinin yüreğinde memleket hasreti var. Hepsi sizleri ve mahallelerini özlüyor. İşte bunun için biz Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmak istiyoruz.

“14 YILDIR ÇAMAŞ’A, ORDU’YA NE YAPTIN?”
AK Partili Enver Yılmaz’ın 14 yıllık hizmet süresinde Çamaş’a hiç bir hizmet yapmadığına da dikkat çeken Engiyurt şöyle devam etti; “Sen 14 yıldır ne yaptın Çamaş’a, Ordu’ya?, ne verdin Çamaşlı’ya da şimdi gelmiş Çamaş’lıdan oy istiyorsun. Sen Söken nerede bilirmisin?, sen Budak’ı bilirmisin?, sen Biben’i bilirmisin?, Kemalpaşa’yı bilirmisin sen, bir kere buralara uğradın mı? Bu seçim Bu seçim ne Recep Tayyip Erdoğan, ne Kemal Kılıçdaroğlu ne de Devlet Bahçeli seçimi. Bu seçim Çamaş’da Yaşar Aktaş’ı, Ordu’da Cemal Enginyurt’u seçme seçimidir. Dolayısıyla herkes kendisini ortaya koysun. Herkes ne yapacağını söylesin. Ben Çamaşlı gençlerimize sesleniyorum. Evladı gurbette olan analarımıza, bacılarımıza, babalara sesleniyorum. Biz çocuklarımızı gurbetten getirmeye talibiz. Biz çocuklarımızı Çamaş’ta iş sahibi yapmaya talibiz. Ama bunlar hayali projelerle, hayali işlerle sizi kandırmaya devam ediyorlar. Bu kandırmaya dur demek durumundayız.”

“PROJELERİMİZLE ÇAMAŞ’IN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ”
Çamaş’a milletvekilliği döneminde ne söz verdiyse hepsini yaptığını söyleyen Enginyurt, “Yolundan suyuna, sağlığından eğitimine, ne söz verdiysek hepsini tek tek yaptık. Görüyorsunuz hala proje açıklayacaklar. Ama biz iki aydır gittiğimiz her yerde proje anlatıyoruz. Bu projelerle de Çamaş’ın yüzünü güldürmeye devam etmek istiyoruz. Bu duygularla Yaşar Aktaş’ı sizlere teslim ediyor bütün Ordu’nun sesi olabilmek için sizlerden destek bekliyor ve yardım istiyoruz” diye de konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>