ÖZTÜRK, ŞEHİR TURU YAPTI

Cumhuriyet halk Partisi Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk Düz mahalle ve Çarşamba Pazarında esnaf ve kent sakinleri ile buluştu.

Öztürk pazarcı esnafı ve vatandaşların sorunlarını dinledi ve pazar esnafından ve vatandaşlardan 30 Mart 2014 yerel seçimleri için destek beklediğini dile getirdi.

Sıcak diyalogları dikkat çeken Öztürk’e ziyaretlerinde Belediye Başkan aday adayları Aytekin Öztürk, Halit Ziya Çelebi, Mustafa Ceylan, Belediye Meclis üyesi adayları ve partililer eşlik etti.

Sorunların Çözümü Katılımcılık

Pazar esnafı zincir marketlere karşı mücadele etmekte zorlandıklarını belirtirken, Öztürk “bu konuyu arkadaşlarımızla birlikte masaya yatırıp ele alacağız. Bu konuda haklısınız” cevabını verdi.

Yeni Çarşı esnafının da taleplerini dinleyen CHP’li Öztürk; “çalışanlar, kullananlar evet demezse bir şey yapmayacağız. Herkesin ortak fikri ve onayı sonrası çözüm gerçekleştireceğiz. Doğru çözümü halkla birlikte yapacağız. Sosyal Demokrat belediyecilik anlayışı ile Altınordu’da sorunları hep birlikte çözeceğiz. Yönetim anlayışımız çağdaş, halkçı, eşitlikçi, katılımcı, dayanışmacı ruhu özümseyen, öne çıkaran bir anlayış olacaktır. Sorunları biliyoruz, çözüm için projelerimiz hazır” diye konuştu.

Kadınlar Olmadan Seçim Kazanılmaz

CHP Altınordu adayı Şenel Öztürk Parti il Binasında kadın kolları yöneticileri ve üyeleriyle de bir araya geldi.

Kadın örgütlerinin önemine değinen Öztürk, kadınların aktif rol oynamadığı seçimlerde başarının elde edilemeyeceğini ifade etti.

Öztürk konuşmasında “Halkımızın sıkıntılarını dinlemek ve çözmek için siz kadılarımızın desteğine ihtiyacımız var. Geleceğimize sahip çıkmak için bu toplumun bir yarısını temsil eden sizlerin siyasette aktif olmanız gerekiyor. Sizlerle istişare halinde olacağız. Önerileriniz bizim için önemli ve bu öneriler doğrultusunda Belediye’yi yöneteceğiz. Belediye’yi CHP zihniyeti yönetecek ama herkesi kapsayarak herkese eşit olarak yönetecek” söylemlerinde bulundu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>