ULUBEY, MHP’NİN OLACAK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Cemal Enginyurt seçim çalışmalarını Ulubey İlçesinde sürdürdü. Enginyurt partisinin ilçe teşkilatı tarafından hizmete sokulan seçim bürolarında incelemelerde bulunduktan sonra burada Ulubeylilere seslendi.

Konuşmasında Ulubeyli olup 2 dönem Ordu, 1 dönem de İstanbul Milletvekilliği yapan AKP’li Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz’ı eleştiren Enginyurt, 30 Mart’ta Ulubeylilerin AKP’ye gereken dersi vereceğini söyledi.

“ULUBEY’DE SEÇİMİN GALİBİ OLACAĞIZ”
Enginyurt; “MHP Ulubey İlçesinde de her geçen gün birinci parti olmaya devam etmekte inşallah 30 Mart günü de seçimin galibi olacaktır. Daha dün Ulubey Adliyesinin kapanmaması için yanına gidenlere ben Ordu milletvekili değilim, Ordu milletvekiline gidin diyenler bugün Ulubey’in çocuğuyum diyerek çıktıkları bu yolculukta inşallah 30 Mart’ta Ulubeylilerden gereken dersi alacaklardır. Ulubey nüfusu en yoğun ilçelerden olmasına rağmen bir köye dönüşmüş ve her geçen gün de göç vermeye devam ederek talihsiz bir netice yaşamaktadır. İnşallah MHP Ulubey Belediye Başkanlığı için ve Ordu Büyükşehir Belediyesinin de kazanımıyla birlikte Ulubey bu makus talihini yenecek ve Allah’ın izniyle Ulubey eski güzel günlerine geri dönecektir” dedi.

TÜRKİYE’NİN MHP’YE İHTİYACI VAR
Milliyetçi Hareket Partisinin Ulubey’de ki seçim bürolarını ziyaret etmek ve akabinde esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret etmek için Ulubey’e gelmiş bulunmaktayız diyen Enginyurt şöyle devam etti; “MHP Ulubey Belediye Başkan Adayı Yaşar Pamuk’un özverili çalışmaları ve bizlerinde mesai mefhumu gözetmeden sabah 8.00 gece 01.00’lere kadar çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Allah inşallah 30 Mart’ta zaferi MHP’ye nasip edecektir. Türkiye’nin MHP’ye ihtiyacı vardır. Türkiye Cumhuriyeti’nin Başbakanı iş dünyasını bile açıkça tehdit etmekten geri durmamakta, MHP Genel Başkanının televizyonlarda alt yazılarda isminin dahi geçmesine bile hazmedememekte, anketlerde MHP’nin oylarını BDP’ye veya başka yerlere yazılması talimatını vermekte, Türkiye’de birilerinin gözü dönmüş ve MHP’nin yükselişinden rahatsızlık duymaya başlamıştır.

ULUBEY MHP’YE SAHİP ÇIKACAK
Ulubey kalkınmanın, modernleşmenin, çağdaş yönetimin yaşandığı bir kent haline gelecektir. Ulubey MHP’ye sahip çıkacak. Biz Ulubeylilerden MHP’ye sahip çıkmalarını bekliyor onları mahcup etmeyeceğimizi ifade etmek istiyoruz. Bu seçim bir parti seçimi değildir. Bu seçim ne Recep Tayyip Erdoğan, ne Kemal Kılıçdaroğlu ne de Devlet Bahçeli seçimi değildir. Bu seçim Ulubey’de Yaşar Pamuk, Büyükşehirde Cemal Enginyurt yani adam seçme seçimidir. Onun için biz bütün Ulubeylilerden parti Allah ayeti değildir diyor, parti futbol takımı değildir diyerek bu seçimde adama destek vermelerini istiyoruz. Ulubeylilerin seslerini duyuracak, haklarını arayacak, onlar için gece gündüz çalışacak uyumadan mücadele edecek, bir belediye başkanını seçmelerini bekliyoruz” diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>