AYRIM YAPMADAN HİZMET YAPACAĞIZ

Ünye İlçesi Pelitliyatak Beldesi’nde yöre sakinlerine seslenen Başkan Seyit Torun, “İnsana hizmet en büyük ibadettir. Biz parti ayrımı yapmadan hizmet ediyoruz. Bir tek amacım var, hiçbir vatandaşımızın boynunu bükmeden hizmet etmek. Bu bizim sözümüzdür, sözümüzü yerine getiren insanlarız” dedi.

Ordu’nun Ünye İlçesi Pelitliyatak Beldesi’nde Başkan Seyit Torun rüzgârı esti. Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Seyit Torun, Ordu’nun Ünye İlçesi Pelitliyatak Beldesine bir ziyaret gerçekleştirerek, pazar yeri esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

“Hizmetin partisi olmaz”

Burada yaptığı konuşmasına “Yol sorunu çözülmeden, su akıtmadan, kanalizasyon sorunu giderilmeden hizmet olmaz” diyerek başlayan Başkan Torun, medeniyetin hizmetle mümkün olacağını söyledi. Başkan Torun şöyle konuştu: “Sizlerin evladı olarak yürüdük, Ünye ve Ordu’yu Pelitliyatak’a birleştirerek büyümeye devam edeceğiz. Hizmetin partisi olmaz. Siz hizmet edeni değerlendirmek zorundasınız. Hepinizin siyasi görüşlerine saygı duyuyorum. Desteğinizi hizmet gösterene verin. Karşınızda utanmasını bilenlere destek verin.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>