ESKİ SANAYİDE SORUN OLMAYACAK

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk, birinci sanayi sitesinde esnaf ve emekçilerle buluştu. Sanayi esnafı tarafından sıcak bir ilgi ile karşılaşan Öztürk sanayi sitesinin sorunu çözmek için söz verdi.

Öztürk’e gezileri sırasında CHP İl Başkanı Osman Güngör, Belediye Meclis Üyesi adayları ve partililerde eşlik etti.

Gezisi sırasında sanayi çalışanları ile yakından ilgilenen Öztürk, demir dövdü, basınçlı su makinesi ile araç yıkadı.

Eski Sanayi Sorunu Çözülecek

Gezi ile ilgili değerlendirme yapan CHP Altınordu Adayı Şenel Öztürk, “Sanayi sitesinin sorunlarını biliyorum. Çözümü konusunda da söz verdim. Birinci sanayi sitesi Ordunun en eski sanayi sitesidir. Esnafımızın, işçilerimizin talepleri doğrultusunda çözümü gerçekleştireceğiz. Katılımcı olmayan hiçbir çözüme yaklaşmayacağım. Katılımcı olan her çözümün yanında olacağım” dedi.

Toplumun Her Kesimini Kucaklayacağız

Gördüğü ilginin kendisini duygulandırdığını ve heyecanlandırdığını ifade eden Öztürk; “Ordu halkının CHP’ye ve şahsıma olan ilgisine teşekkür ediyorum. Başka parti ve görüşe sahip olan insanlardan da ilgi ve destek görüyorum. Biz toplumu kucaklayarak Ordu’ya hizmet edeceğiz. Ben engellileri, kadınları, çocukları yok saymayacağım onlara yönelik birçok projelerimiz olacak. Örneğin kent sporu dediğimiz projemizle kentte yaşayanların spor alışkanlıklarını geliştirmesi için parkurlar oluşturacağız. Kısaca tüm kesimlerin tüm düşüncelerin Başkanı olmaya ve hizmet etmeye talibim.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>