MEMURKENT, 4. ETAP İÇİN ÇALIŞIYOR

Memurkent 3’üncü etap bitirilme aşamasına gelindi.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Memurkent Yönetim Kurulu Başkanı Said Aydoğan; Çevre düzenlemesinin ve ulubey yoluna bağlantının bitirildiği anda üyelere konutların büyük bir ihtimalle Haziran Ayı içinde teslim edilebileceğini ifade etti. Aydoğan açıklamasında şunları söyledi.” 3′ncü Etap artık son aşamaya geldi. Şuanda 15 Metregenişliğindeki yol çalışması yapılıyor. Bununla birlikte çevre düzenlemesi, bloklararası yollar, otopark alanları ve yeşilalan çalışmaları, camii ve müştemilatı ile birlikte 3.etap da hayırlısıyla bitmiş olacak. Şuan TOKİ’den Geçici Kabul Heyeti geldi ve çalışmalarına başladı.Bu sürecin teslim sürecini etkileyeceğini düşünmüyorum.Bizler Haziran ayı içerisinde konutları teslim edeceğiz inşalla”dedi..

CAMİİ İNŞASI BİTTİ.OKULUMUZUN İHALESİNİ YAPACAĞIZ

Memurkent 3’üncü etap’da başlanılan Camii İnşatının da bitirildiğini söyleyen Aydoğan, Cami için Müftülüğe gerekli yazının yazılarak kadro istendiğini en kısa sürede imam-hatip atamasının yapılması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.Eskipazar Memurkent projesi kapsamında 1 adet 32 derslikli, 1 adet 24 derslikli okul ihalesinin en kısa sürede yapacaklarının altını çizen Said Aydoğan,Bu işin takibini ise Denetim Kurulu Başkanı Hamdi ATEŞ beyin üstlendiğini ve Okulların biran önce bitmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

15 BİN KİŞİLİK BÜYÜK BİR YAŞAM MERKEZİ

Memurkent Yönetim Kurulu Başkanı Said Aydoğan 1,2,3’üncü etap ve daha sonra yapılacak ve 250 konuttan oluşacak olan 4’üncü etabın da yapılması ile birlikte Ordu’da marka haline gelmiş olan Memurkent projesi yaklaşık 15 bin kişilik bir yaşam merkezi haline gelmiş olacak, dedi.

PROJE MÜDÜRÜ MERİH DEMİRRER

3. etap Memurkent proje koordinatörü YP İnş.Yetkilisi İnş.Mühendisi Merih DEMİRER ise, konutların çevre düzenlemesinin bitirilmesinin ardından üyelere dairelerinin teslim edileceğini ve şuan için her şeyin planladıkları gibi gittiğini tek sıkıntının hava şartlarının olduğunu ifade etti. DEMİRER, sözlerine şöyle devam etti.” Proje artık bitiş aşamasına geldi. TOKİ’den gelen heyetle birlikte inceleme yapacağız ve onların belirlediği eksiklikler olursa onları gidereceğiz,Onlar eksiklik yok derlerse bizim için bir engel kalmamış oluyor. Biz şuanda Köprü ve Yol ile ilgili çalışmalarımızı hızlandırdık. Yolun büyük bir bölümünün asfalt işlemini yaptık, Köprü ise aylar öncesinde bitirilmişti. Tahminimizce Haziran ayı içerisinde daireler üyelere teslim edilir, dedi.

TÜM HALKIMIZA VE ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Son olarak verdikleri destekten dolayı üyelere ve Ordu halkına teşekkür eden Aydoğan; Memurkent olarak 2017 konut,, 2 adet camii, 3 adet okul,1 adet köprü ile Güzel Ordumuza güzellik katan başta fedakar memurkent çalışanları olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine, Denetleme Kurulu Üyelerine,dğerli basınımıza şukaranlarımızı sunuyorum” dedi. ordumedya.com

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>