GÖNÜLLERE GİRMEYE GELDİM

CHP Altınordu Belediye Başkan adayı Şenel Öztürk, “Hedef sandıktan çıkmak değil önce gönüllere girmek. Sevgiyi kazandığımızda bunun sandığa yansıyacağından eminim” dedi.

Cumhuriyet ile elde edilen kazanımların mevcut iktidar tarafından birer birer yok edilmekte olduğuna vurgu yapan CHP adayı Öztürk; “Hukuksuzlukların ve yolsuzlukların önünü kesecek, Atatürk devrimlerine gönülden inanmış olan bizlere önemli görevler düşmektedir. Bu mücadeleleri yaparken hukukun üstünlüğüne olan inancımızı asla kaybetmeyeceğiz. Haklılığımız, halkımızın desteği ile anlam bulacaktır” söyleminde bulundu.

Projelerimiz Halkın Projeleri Olacak

“Bu kentin asıl sahipleri Kent sakinleri, bu nedenle hazırlayacağımız projeleri kent sakinlerinin istekleri doğrultusunda yapıyoruz” ifadelerini kullanan Öztürk; “dayatma projeler hazırlamıyoruz. Biz gökdelen dikmek için aday değiliz. Kentte yaşayan insanların rahatı için sosyal yaşamlarını geliştirmek, onlara yakın olmak için adayız. Her zaman söylüyorum. Önce gönüllere gireceğiz. Hedef sandıktan çıkmak değil önce gönüllere girmek. Sevgiyi kazandığımızda bunun sandığa yansıyacağından eminim diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>