ORDUSPOR’UN ALTYAPISI TARİH YAZIYOR

Orduspor A2 takımı alt yapı sorumlusu Turgut Kır, OrdusporA2 takımının çok başarılı bir şekilde çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

Lig’e çok iyi başladıklarını ve bunu büyük bir başarıyla devam ettirdiklerini söyleyen Kır; “Orduspor A2 takımımızın ikinci yarı maçları iyi sonuçlarla devam ediyor. Yine dün oynadığımız Çaykur RizeA2 maçını 3-1 gibi güzel bir sonuçla kazanmayı başardık. 8 hafta da 7 galibiyet alarak yolumuza devam ediyoruz. A2 maçlarının son 5 haftası bundan sonrada puan ve puanlar alarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Şuanda 50 puanımız var. En iyi şekilde lig’i tamamlayıp önümüzdeki sezonun hazırlıklarına başlamak istiyoruz” dedi.

A TAKIMINA OYUNCU VERMEK İSTİYORUZ

Asıl amaçlarının A takımına oyuncu kazandırmak olduğunu geçtiğimiz sezonlarda bunu yaptığını bu oyuncu sayısını bu sezon arttırmak istediklerini söyleyen Kır şöyle devam etti; “İyi olan oyuncularımızı A takımımıza kazandırıp, sezonu olumlu bir şekilde kapatmak istiyoruz. Biz sonuca endeksli maçlarımızı oynamadık, kazandırdığımız oyuncular bizi mutlu ediyor. İnşallah bu oyuncuların sayısını çoğaltıp, A takımımıza daha çok oyuncu verebilmek amacımız” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>