ÖZTÜRK:SOSYAL PROJELERE AĞIRLIK VERECEĞİM

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk “Bizim Anahtarımız Sevgi, Dostluk, Barış, Paylaşım ve Sosyal Belediyecilik” dedi.

CHP olarak Ordu’da iddialı olduklarını kaydeden Öztürk, “çalışmalarımıza kısa bir zaman önce başladık. Ama gördüğümüz ilgi ve sevgi sorumluluğumuzu arttırıyor. Bizim Ordu’ya borcumuz var. Borcumuzu da hizmet ederek ödeyeceğiz. Ordunun en büyük ilçesi olan Altınordu’da yeni bir dönem başlatacağız. Belediye Başkanımız Seyit Torun’dan alacağımız bayrağı daha yukarılara çıkarmak ve kent sakinlerine en iyi hizmeti vermek temel hedefimiz” diye konuştu.

Kentin Çözümlerini Biliyorum

Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi’nin önce yerel seçimlerde, daha sonra da milletvekili genel seçimlerinde büyük başarı elde ederek, iktidar olacağını belirtti.

Seçimlerden önce Orduluların gönlünü kazanmak istediğini dile getiren Öztürk, Kentle barışığım kentin her sokağı ile barışığım. Kenti iyi biliyorum. Hatta İddia ediyorum diğer aday arkadaşlardan kenti daha iyi biliyorum. Kentin çözümlerini de daha iyi biliyorum.

Sosyal Projelere Ağırlık Vereceğiz

İnsan kaynaklı projelerimiz olacak. Halkın içerisinde olabileceği sosyal projelere yöneleceğiz. Orduluların hoşuna gidecek ve katılım sağlayacağı projeler olacak. Hiçbir düşünceyi, hiçbir zihniyeti dışarıda bırakmayacağız. Gençlerimizle, ev hanımlarıyla, çalışanlarla, engellilerle birlikte olacağız, onların taleplerini yerine getireceğiz.

 

 

 

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>