CHP’DE BİRLİK BERABERLİK PASTASI

Cumhuriyet halk Partisi Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk seçim çalışmalarına hız verdi.

Öztürk Belediye Meclis üyelerinin belirleneceği parti içi eğilim yoklamasına katıldı.

Kendisinde eğilim yoklamasına katılarak aday olduğunu hatırlatan Öztürk, “Biz Parti olarak Demokrasiye önem veriyoruz. Burada seçilecek olan arkadaşlarımın hepsi benim çalışma arkadaşlarım olacak. Kimseyi ayrım yapmıyorum. Kimseyi ötekileştirmeyeceğim. İşte demokrasi budur. Demokrasi demek sandık demektir. Biz birlikte kenti yönetmeye talibiz. Partimin yetkili kurullarına teşekkür ediyorum. Bu imkanı bize verdiler” dedi.

Demokrasi Pastası

CHP adayı Şenel Öztürk Demokrasi şöleni adı verdikleri eğilim yoklamasında Denetmen olarak Ordu’ya gelen Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan, İl Başkanı Osman Güngör ve partililerle birlikte pasta keserek birlik, beraberlik ve seçime hazır oldukları mesajını verdiler.

Emekçilerle Birlikte olacağım

Tesk Otelde yapılan CHP Belediye Meclisi Eğilim Yoklamasına katılan üyeler tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Öztürk oyunu kullandıktan sonra Tüm Bel-Sen Olağan Genel Kuruluna katıldı. Burada bir konuşma yapan Öztürk, “Belediyede tüm emekçi arkadaşlarımla birlikte çalışacağız ve güzel ilişkiler içerisinde kente, Altınordu’ya hizmet edeceğiz” söyleminde bulundu.

Menekşelere Destek

Öztürk daha sonra Mimar Selahattin Temiz’in oğlu Ozan’ın nikah törenine katıldı. Fadime ve Ozan çiftine mutluluklar dileyen CHP’li Öztürk Vali Kemal Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda Orduspor-Homend Antakya mücadelesini izleyerek potanın menekşelerine destek verdi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>