TEKİNTAŞ, ESNAF ZİYARETİNDE

 

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin TEKİNTAŞ, Zübeyde Hanım Caddesinde Faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında Esnaf ziyaretlerini sürdüren AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, Zübeyde Hanım caddesinde faaliyet gösteren Esnaflarla bir araya geldi. 7′den 70′e her kesimin ilgisi ile karşılaşan, AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, 30 Mart Altınordu için bir milat olacaktır, dedi

Esnafların sorunlarını dinleyen Engin TEKİNTAŞ, 30 Mart tarihinden sonra Altınordu’nun AK Belediyecilik ile tanışacağını söyledi. Engin Tekintaş, sözlerine şöyle devam etti.

” Şuan yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gittiğimiz her esnafımız bizlere sorunlarını anlatıyor. Bizlerde bu sorunların çözümü noktasında çalışmalar yapıyoruz. İnanıyoruz ki; Altınordu’muz 30 Mart tarihinden sonra AK Parti’nin AK Belediyesi ile tanışacak ve Esnaflarımızın bu sıkıntıları çözeceğiz.Halkın bize olan inançlarını asla boşa çıkarmayacağız,diye konuştu. Halkın göstermiş olduğu teveccühe de teşekkür eden Tekintaş, ” Vatandaşlar ile buluşmaya, sorunlarını dinlemeye ve birlikte çözüm üretmeye mesai gözetmeksizin çalışmaya devam edeceğiz” dedi..

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>