ÖZTÜRK GEZİLERE HIZLI BAŞLADI

Cumhuriyet Halk Partisi Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk günün ilk gezisini Cuma Pazarına yaptı. Pazar esnafı ve alış veriş yapan kent sakinleri ile buluşan Öztürk yakın ilgi ve destek gördü. CHP’li Öztürk Pazar gezisinde genç, yaşlı tüm kent sakinleri ile tokalaşıp sohbet etti. Öztürk ziyarette pazar esnafı tarafından ikram edilen hamurdan yapılan ‘bişi’ yedi.

Ölene Kadar Hizmet Borcumuz
Seçim çalışmalarında ikinci gününü geçiren Öztürk gördüğü ilgi ve sevgi karşısında duygularını gizleyemedi ve “bu desteğe ölene kadar hizmet borcumuz” dedi.

Öztürk; “Esnaf ziyareti böyle olurmuş, inanılmaz bir destek, inanılmaz bir ilgi var. Bu destek karşısında herhalde ben ölene kadar bu kente ve yaşayanlarına hizmet edeceğim. Allah bana fırsat verdiği sürece imkan verdiği sürece hizmeti yapacağıma söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

Saraycık Öztürk’ü Bağrına Bastı
Cuma pazarı gezisinin ardından saraycık Beldesine geçen CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk Cuma namazını burada kılarak yöre sakinleri ile sohbet etti.

“Saraycık Ordu’nun tek beldesiydi. Beldeler kapandıktan sonra sanki Saraycık üvey evlatmış gibi görüldü” diyen Öztürk; “ben inanıyorum ki Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte CHP olarak Saraycık’ı öz evlat yapacağız. Saraycıklılar da seçimde iktidara bunun dersini verecekler. Gezimizde gördüğümüz ilgi samimiyet bizi destekleyeceklerini kanıtlıyor. Bölge halkına şükranlarımı sunuyorum. Benim seçimle kazanmakla ilgili bir endişem yok. Benim için Belediyeden, oydan daha değerli olan insanların gönlüne girebilmek” ifadelerini kullandı.

Saraycık’a Atatürk Büstü
Saraycık gezisi esnasında yöre sakinleri CHP adayı Şenel Öztürk’ten Atatürk büstünün yenilenmesini istedi. Belde meydanından büyük büstün kaldırılarak duvar kenarına küçük büstün konulduğunu ifade eden vatandaşlara Şenel Öztürk şeref sözü vererek, “Belediye Başkanlığımda ilk işim bu olacak. Saraycık meydanına büyük bir Atatürk büstü benim şeref sözümdür” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>