BAŞKAN,TELEFONLARIMIZA HER ZAMAN ÇIKAR

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, Ordu merkezde bulunan Eski Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Ziyarette Sanayi Sitesi esnafları tek tek dolaşan CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, sanayi esnafının Ordu ekonomisinde önemli bir yere sahip olduğuna dikkat çekti.

Ordu’nun kalkınmasında lokomotif görevi gören sanayi esnafının, ekonomik olarak yaşadığı zorlukları çok yakından bildiğini söyleyen Başkan Torun, her esnafla tek tek el sıkışarak sorun ve çözüm önerilerini dinledi. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de sanayi esnafının önemli bir yeri olacağının altını çizen Başkan Torun, “Sizlerle birlikte güzel şehrimiz Ordumuzu kalkındırmaya ve geliştirmeye devam edeceğiz. Başkanlığım süresince sizlerin hep yanında oldum. İnşallah Büyükşehir Belediye Başkanı olduğumda bu desteğimiz daha çok artacak. Önümüzde ki yerel seçimde yine sevgi kazanacak, Allah utandırmasın” dedi.

“BAŞKAN TELEFONLARIMIZA ÇIKIYOR”
Başkan Torun’un kendilerini ziyaret etmesinden dolayı memnun olduklarını belirten Eski Sanayi Sitesi esnafları, Başkan Torun’un Büyükşehir Belediye Başkanı olacağına dair umutlu olduklarını belirterek, Torun’a destek sözü verdi. Sanayi Sitesi Esnafı “Belediye başkanımız her fırsatta yanımıza gelip bizleri ziyaret ediyor. Bizlerin yaşadığı sorunlarla kendisi bizzat ilgileniyor. Telefonları hep açık, istediğimiz zaman hem ziyaretine gidebiliyoruz hem de telefonlarımızı açarak bizlere yardımcı oluyor. Başkanımızın Büyükşehir Belediye Başkanı olacağından hiç kuşkumuz yok. Başkan’a hep destek, tam destek…” diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>