YENİ MAHALLEDE SEVGİ KAZANACAK

Ordu’nun merkez ilçesi Altınordu esnafını ziyaret eden Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılandı. Gönüllerde taht kuran ‘güler yüzlü’ Belediye Başkanı Seyit Torun, esnaf ziyaretleri kapsamında tüm işveren ve çalışanların tek tek elini sıkarak onların sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi.

Ordu Belediyesi olarak şehir esnafının her zaman yanında olmayı ve onların sorunlarını dinleyerek çözüm yolları aramayı görev edindiklerini belirten Başkan Torun, “Bizim birinci önceliğimiz Ordumuzun ekonomi ve kalkınmasında büyük rol alan esnaflarımıza sahip çıkmaktır. Onların sorunları bizim sorunumuzdur. Bugünde esnafımızı tek tek dolaşıp karşılaştıkları sorunları dinledik, belediyemiz olarak ne yapabiliriz diye karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk” dedi. Belediye Başkanı Seyit Torun, esnafa desteğin Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde de artarak devam edeceğine vurgu yaptı.

Yenimahalle sakinlerinin de sık sık sevgi gösterileriyle karşılaşan Torun, “Vatandaşlarımızın bu güzel ve samimi desteği beni daha da çok umutlandırıyor. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde kazanan yine sevgi olacaktır” diye konuştu. Geride kalan süre içinde halkla bütünleşerek ve halkın beklentilerini cevaplandırarak Ordu’yu birlikte büyüttüklerini belirten Başkan Seyit Torun, Yeni Mahalle esnafından tam not aldı. Başkan Torun sevgi gösterileri eşliğinde esnaf ziyaretlerini noktaladı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>