TEKİNTAŞ, KASA TAŞIDI, ESNAFI DİNLEDİ


AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, sabah ilk iş olarak sebze haline giderek esnaf ve çalışanlardan destek isterken, kamyondan sebze indirmeyi de ihmal etmedi.
işyerlerini açan sebze hali esnafını ziyaret etti. Partililer ile birlikte gerçekleşen ziyarette esnafın yakın ilgisiyle karşılaşan Tekintaş, sebze hali esnafının sorun ve sıkıntılarını dinledi, belediye başkanı olması halinde yapacakları bazı projeleri esnafla paylaştı.

Ziyaret kapsamında Ordu Belediyesi Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Şevket Köz’den bilgi alan AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, Ordu’nun can damarlarından biri olan Ordu Hali’nin durumunun iyileştirilmesi kapsamında çalışmalarının devam ettiğini ve 30 Mart’tan sonra daha da iyileştirileceğini de sözlerine ekledi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>