YILMAZ’IN ELİNDEN TELEFON DÜŞMÜYOR

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Akkuş ilçesine bağlı, Akpınar, Salman ve Seferli beldelerini ziyaret etti. Yılmaz ziyaret ettiği beldelerde büyük ilgi görürken, miting havasında vatandaşlara seslendi. Seçim çalışmaları kapsamında Çaybaşı ilçesi üzerinden Akkuş’a geçen Yılmaz’ın yolunu kesen yüzlerce İlküvezli vatandaş, Yılmaz’a sevgi gösterilerinde bulundu.

AKPINAR’DA SEVGİ SELİ
Buradan Akkuş’a bağlı Akpınar Beldesi’ne geçen Yılmaz, kendisini bekleyen coşkulu kalabalığa seslenerek, “Akkuş Belediye Başkan Adayı İsa Demirci ile birlikte bölgeye hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacağını söyledi. “Şahsıma ve partime gösterdiğiniz yakın ilgiye teşekkür ederim” diyen Yılmaz, “Akpınar’ın sorunlarını ve çözüm önerilerini biliyoruz. Büyükşehirle birlikte daha yaşanabilir bir Akpınar ortaya çıkacak” dedi.

SALMAN’DA GÖVDE GÖSTERİSİ
Akpınar’da gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinin ardından Salman Beldesi’ne geçen Yılmaz’ı belde girişinde yüzlerce vatandaş karşılayarak adeta bağrına bastı. Hınca hınç dolan belde meydanında vatandaşlara seslenen Yılmaz, “ Salman’da bize gösterdiğiniz bu yakın ilgi gücümüze güç kattı. Sizler bugün verdiğiniz destekle, bize olan güveninizi gösterdiniz. Hepinizden Allah razı olsun. Hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde Salman beldemizin kaderini değiştireceğiz. Sizler partimizin kuruluş aşamasından bu yana bizlerle oldunuz. Bizim size bundan sonra söyleyeceğimiz tek şey teşekkür ve hizmet etmek olur. Büyükşehirle birlikte tüm beldelerdeki araçlar yine yerinde kalacak. Personeller yerinde kalacak. Tüm beldelere takviye araçlar gönderilerek, hizmetlerinizin tek elden hızlı bir şekilde yapılması sağlanacak” diye konuştu. Yılmaz’ın konuşmasının sık sık alkışlarla kesilmesi ise dikkat çekti.

SORUNLARI BİR TELEFONLA ÇÖZMEYE DEVAM EDİYOR
Salman beldesinde yaptığı esnaf ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Mehmet Demirci’yi makamında ziyaret eden Yılmaz, Demirci’nin beldede kalıcı olarak PTT memuru istemesi üzerine hemen PTT Genel Müdürü OsmanTural’ı aradı. Yılmaz, beldeye acil olarak PTT memuru kadrosu verilmesini istedi. PTT Genel Müdürü Osman Tural ise, Şubat ayından itibaren sabit olarak bir PTT memurunun beldede görevlendirileceğinin sözünü verdi.

SEFERLİ, YILMAZ’ I BAĞRINA BASTI
Salman Beldesi’nde yaptığı esnaf ziyaretinin ardından Seferli Beldesi’ne geçen Yılmaz’ı yüzlerce vatandaş belde girişinde karşıladı. Yoğun sevgi gösterileri arasında Seferli sakinlerine seslenen Yılmaz, Seferli beldesinin tüm sorunlarını çözmek için kolları sıvadıklarını söyledi. Yılmaz, “Biz sizlerle ayrılmaz bir parçayız. Bize yıllardır destek veren hemşerilerimize yapacağımız hizmet bizim için onurdur” dedi. Seferli beldesinden ayrıldıktan sonra Akkuş ilçesine geçen Yılmaz, burada esnaf ziyaretlerinde bulundu. AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, geceyi Akkuş’ta geçirecek.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>