ANIL NEDEN KAPTANLIKTAN ALINDI ?

Orduspor-Karşıyaka karşılaşmasının 60. dakikasında oyundan alınan Anıl, bu duruma tepki göstererek kulübe yerine direk soyuna odasına gitmişti.

Anıl’ın bu tepkisine ne tepki vereceksiniz diye sorulan Orduspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ise, “Aile içerisinde böyle durumlar olabilir. Yıllar önce Luciano formasına Daum’a atmıştı. Oyuncular oyundan çıktıklarında mutsuz olurlar. Normaldir, biz aile içerisinde bunları tolore ederiz. Anıl da bizim kaptanımızdır. Yaptığı hatayı anlamıştır, anlayacaktır. Sonuçta kaptanımızdır. Bizde futbolculuk hayatımız oldu bizde hatalar yaptık. Önemli olan hataların anlaşılmasıdır. Bir hata yapıldı diye astık kestik diye birşey yok. Biz aile içerisinde onu hallederiz.”dedi.

Ancak bu açıklamasından bir kaç saat sonra Orduspor Kulübü resmi açıklama yaparak Anıl’ın kaptanlıktan alındığını duyurdu.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulumuz ve teknik ekibimizin almış olduğu karar ile Profesyonel Futbol A takımımızın kaptanlık görevine Ferhat Öztorun getirilmiştir. Sezonun başından bu yana en iyi şekilde ve layıki ile kaptanlık bandını taşıyan Anıl Taşdemir’e teşekkür ediyor, bu nöbet değişikliğinde Ferhat Öztorun’a başarılar diyoruz.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>