YILMAZ:NUHİL ABİ ADAY OLMAYACAKTIR

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver, bağımsız aday olacağı şeklinde açıklama yapan Göller Belediye Başkanı Nuhil Kiremitçi’nin bağımsız aday olmayacağını belirterek, “Nuhil Bey, bizim ağabeyimizdir.” dedi.

30 Mart Yerel seçimlerde AK Parti’den Çatalpınar Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Göller Belediye Başkanı Nuhil Kiremitçi, aday gösterilmeyince Göller Belediyesi önünde kalabalık bir halk kitlesi huzururnda bir açıklama yapmış ve aday gösterilmemesine tepki olarak bağımsız aday olacağını açıklamıştı.

Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda Ordu’daki yerel televizyonların ortak yaptığı canlı yayınında konuşan AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver, Nuhil Kiremitçi’nin adaylığıyla ilgili olarak bağımsız aday olmayacağını söyledi.

Nuhil Kiremitçi’nin bağımsız aday veya başka partiden aday olacağı şeklinde haberler çıktığını söyleyen Yılmaz, “Göller Belediye Başkan’ımız Nuhil Bey, bizim ağabeyimizdir. Göller’e önemli hizmetler yapmıştır. Başbakanımızın vermiş olduğu karara saygı gösterecektir. Başka bir partiden veya bağımsız aday olması söz konusu değildir. Büyükşehir sürecinde bizimle birlikte hareket edecektir. Başka bir partiden veya bağımsız aday olması söz konusu değildir.” dedi.

orducu.com

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>