TORUN’A ULUBEY’DE YOĞUN İLGİ

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, CHP Ulubey Belediye Başkan Adayı Sami Torun’un seçim bürosu açılışını yaptı. Yoğun izdihamın yaşandığı açılışta Torun, Ulubeyli hemşerilerine seslenerek, “Sizlerin desteğiyle Ordu marka kent oldu. İnşallah Büyükşehir Belediye Başkanı olacağım. Bu da sizin desteklerinizle olacak. Ulubey yıllar önce kararını vermişti, görüyorum ki yine vermiş.”

Ordu’nun Ulubey ilçesine bir ziyaret gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun ilçede ‘Başkan Torun’ sloganlarıyla karşılandı. Soğuk hava şartlarına rağmen Başkan Torun’u karşılamaya gelen coşkulu kalabalık, Başkan Torun’a sevgi gösterilerinde bulundu. Gördüğü ilgi karşısında çok mutlu olduğunu belirten Torun, hava şartlarına rağmen kendisini karşılamaya gelen vatandaşlara teşekkür ederek, “İlçemizde kış mevsimi oldukça sert geçiyor. Hava şartlarına rağmen buraya geldiniz, bizleri yalnız bırakmadınız. Gördüğüm kadarıyla Ulubey’de kararını vermiş” dedi.

“BEN ESNAF ÇOCUĞUYUM”
Başkan Torun, ilçe vatandaşlarıyla gerçekleştirdiği kısa bir sohbetin ardından partisinin İlçe Belediye Başkan Adayı Sami Torun’la beraber ilçe sokaklarında uzun bir tura çıktı. Yöre esnafını ziyaret ederek ilçede sorun ve çözüm önerilerini dinledi. İlçe esnafının da yoğun ilgi gösterdi Başkan Torun, Ulubey esnafının her zaman destekçileri olduklarını belirterek bu desteğin, Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde artarak devam edeceğini söyledi. Başkan Torun, “Görev sürem boyunca her zaman esnafımızın yanında oldum. Bende esnaf çocuğuyum. Benim babamda fırıncıydı. Siz esnaf kardeşlerim kadar bende esnaflığın ne demek olduğunu gayet iyi biliyorum” diye konuştu.

SEÇİM BÜROSUNDA İZDİHAM
Başkan Torun daha sonra Ulubey İlçesinde partisinin Ulubey Belediye Başkan Adayı Sami Torun’un seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi. Açılışa CHP Ordu İl Başkanı Osman Güngör, CHP Ulubey Belediye Başkan Adayı Sami Torun, CHP Ulubey İlçe Başkanı Adnan Güzelordu ve çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Torun burada hemşerilerine seslenerek şöyle konuştu: “ Bundan yirmi yıl önce bana onurla, gururla ölene kadar taşıyacağım bir misyon yüklediniz. Sizin desteklerinizle, sizin dualarınızla Ordu’muzu marka kent haline getirdik. Bugün Ordu’muz Türkiye’nin örnek kenti olarak gösteriliyor. Bu sizlerin desteğiyle oldu. İnşallah 30 Martta vereceğiniz büyükşehir desteği de Ulubey’imizi de marka kentler arasına sokacak.” ‘Başkan Torun’ sloganlarıyla sık sık konuşması kesilen başkan Torun şunları söyledi: “ Biz sizlerden aldığımız güçle, onurla yaşamayı kendimize görev edindik. Ve görüyorum ki Ulubey kararını vermiş. Hepinizden Allah razı olsun, seçim büromuz hayırlı olsun.”

Başkan Torun açılışın ardından vatandaşların sevgi gösterileri eşliğinde ilçeden ayrıldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>