KAFKAS:ENVER YILMAZ BURALAR İÇİN ŞANS

 

Enver Yılmaz’ın daveti üzerine Ordu’daki sağlık tesislerini inceleyen Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Enver Yılmaz’ın daveti üzerine Ordu’ya geldiğini yinelerken, “Enver Yılmaz, bence buralar açısından çok ciddi bir şanstır.” dedi…

Önceki gün Yılmaz’ın daveti üzerine Ordu’ya gelen Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, ilk olarak Ordu’da kurulması planlanan 600 yataklı ODÜ Tıp Fakültesi Hastanesi yerinde incelemelerde bulundu. Kafkas burada, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’ın bizden bir talebi oldu. Ordu Merkez’de iki tane ağız ve diş sağlığı merkezi açacağız. Mahalleler arasında halkımızın hemen ulaşabileceği yerler oluşturacağız” dedi.

“Biz Enver Yılmaz’ın talebiyle buraya geldik” diyen Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, “Bizim Ordu’yla ilgili sağlık yatırımlarımızı yerinde incelememizi Enver Yılmaz kardeşimiz istedi. Kendisi 5 yıl birlikte teşkilat başkan yardımcılığı yapan deneyimli bir kişidir. Bu tecrübesini, yüreğini ve gayretiniz biz biliriz. Hayatı bütün sorgulayan bir kardeşimiz olduğu için, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olması, bence buralar açısından çok ciddi bir şanstır. ‘Bize illa Aybastı’ya gideceğiz. Ben o bölgeye söz verdim’ dedi. Enver Yılmaz’ın talebiyle buraya geldik.”

Kafkas, “Biz şunu iddia ediyoruz. Yerel yönetimler bize ayak uydursaydı, özellikle Ordu merkezde sağlık problemi olmazdı. Belediye başkanı resim çektiren adam değil, halkının sorunları için çalışandır. Sağlıkta siyaset olmaz. Biz sağlık konusunda herkesin emrindeyiz. Bizi burada hasta olan adamın kim olduğu bizi ilgilendirmez. Biz o kişinin sağlığına merhem olmakla görevliyiz” diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>