İLKÜVEZ’DE SEYİT TORUN RÜZGARI

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun Çaybaşı İlçesi İlküvez beldesine bir ziyaret gerçekleştirdi. İlküvezlilere seslenen Torun, “El birliği ve sevgi ile seçimin galibi biz olacağız, buna hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun ziyaret gerçekleştirdiği Ordu’nun Çaybaşı İlçesi İlküvez beldesinde vatandaşların sevgi seliyle karşılandı.

Başkan Torun’un belde ziyaretini duyan ilçe sakinleri, Başkan Torun’la selamlaşmak için uzun kuyruklar oluşturdu. Belde sakinleriyle tek tek selamlaşıp hatırlarını soran Başkan Torun, daha sonra ilçe sokaklarını tek tek gezerek esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Esnafların sorun ve çözüm önerilerini dinleyen Başkan Torun, ilçe esnafına desteklerinin Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde daha çok artacağı mesajını verdi. Başkan Torun, “Belde esnafımızı ziyaret ederek onların sorun ve çözüm önerilerini dinledik. Belediye Başkanlığımın ilk gününden bu gününe kadar esnafımızın yanında olmaya devam ettik. İnşallah Büyükşehir Belediye Başkanı olduğumda esnafımıza desteğimiz daha da çok artacak” diye konuştu.

Belde esnafının Ordu ekonomisine kattığı değerin de altını çizen Başkan Torun şunları söyledi: “Ordumuz ekonomisine ilçe esnafımızın katkısı hiçte azımsanacak kadar fazladır. İlçe esnafımız şehrimizin kalkınmasında büyük önem taşıyor.” Başkan Torun vatandaşların sevgi gösterileriyle ilçeden ayrıldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>