ALLAHIN İZNİ VE SEVGİYLE SEÇİMİ ALACAĞIZ

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun Gölköylülerle bir araya geldi. İlçe halkının sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Torun, Gölköylülere seslenerek, “Birlik-beraberlik zamanıdır. Allah’ın izniyle ve sevgiyle seçimi alacağız” dedi.

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, gittiği bütün ilçe ve beldelerde vatandaşların sevgi seliyle karşılanıyor. Ordu’nun Gölköy ilçesine bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Seyit Torun, burada da halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. İlçe sokaklarını adım adım gezen başkan Torun, esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek ilçe sakinlerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi.

Gölköy esnafını görevde olduğu on yıl boyunca desteklediklerini belirten Torun, bu desteğin Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde de artarak devam edeceğini söyledi. Torun, “Gölköy ilçemizin Ordumuz için ayrı ve özel bir yeri vardır. İlçe esnafımızın on yıldır devam eden başkanlık görevimde her zaman yanında oldum. İnşallah bundan sonraki süreçte Büyükşehir Belediye Başkanı olacağım ve el birliği ile ilçemizin kalkınmasına desteklerim artarak devam edecek” dedi.

‘Gölköy’de sevgi kazanacak’

Başkan Torun Gölköy’de gördüğü ilgi karşısında memnun olduğunu da dile getirerek, “Ziyaretlerimizde gördüğümüz tablo seçimi alacağımıza olan inancımızı her geçen gün bir kat daha arttırıyor. El birliğiyle her şeyin üstesinden geldik, yine geleceğiz. Bu seçimden galip olan taraf biz olacağız. Allah yüzümüzü kara çıkarmasın” diye konuştu. Başkan Torun, Gölköy sakinlerinin sevgi gösterileriyle ilçeden ayrıldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>