NE SÖZ VERDİYSEK YAPTIK

Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Gölköy Belediye Düğün Salonu’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Hınca hınç dolu olan salona alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde giren Yılmaz, “Muhalefetteki arkadaşlar hiç birbirlerine laf söylemiyorlar ama Enver Yılmaz’ı dillerinden düşürmüyorlar. Ne kadar birlikte hareket ederlerse etsinler milletimiz onların bu tuzağına düşmeyecek” dedi.

GÖLKÖY YOLU’NUN SORUMLULUĞUNU ÜZERİME ALDIM

Ulubey-Gölköy yolu güzergahıyla ilgili Karayolları Bölge Müdürü ile bir görüşme yaptığını söyleyen Yılmaz, “Ordu Milletvekilliğim döneminde projelendirip, ihalesini yaptırdığımız, Ordu Gölköy Karayolu’nun bir an önce bitirilmesi konusunda vatandaşlarımızın bize talebi oldu. Adaylığım açıklandıktan sonra yoldaki yavaşlamadan haberdar oldum. Ben sorumluluğu üzerime alıp, karayolları bölge müdürünü aradım. Aradan iki sene geçip, müteahhiti belli, yatırım programına alınan yolun neden hala bitirilmediğini sordum. Kendisi de bana ‘Vekilim yolda üç dört noktada kamulaştırmayla ilgili bir sorun var’ dedi. Ben bu işlemin hızlanması için elimden gelen tüm gayreti göstereceğime sizlere söz veriyorum. Gölköy ilçemiz Ordu’nun en önemli ilçelerinden birisi. Biz bu güzel ilçemiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

“BİZ YAPTIKLARIMIZI ANLATIYORUZ”

“Bizim hizmetlerimizi ve Ordu’ya yaptıklarımızı herkes görüyor” diyen Yılmaz, “Muhalefetteki arkadaşlar hiç birbirlerine laf söylemiyorlar ama Enver Yılmaz’ı da dillerinden düşürmüyorlar. Ne kadar birlikte hareket ederlerse etsinler milletimiz onların bu tuzağına düşmeyecek. Biz yaptıklarımızı anlatıyoruz. Havaalanı, Çevre Yolu, hastane, sahil yolu yaptık. Yapacaklarımızı da anlatıyoruz. Yol, su, hastane yapacağız diyoruz. Projelerimiz bu diyoruz. Muhalefetteki arkadaşların, yaptıklarını bırakın yapacağız dedikleri proje yok” diye konuştu.

NE SÖZ VERDİYSEK YAPTIK

AK Parti’nin geçtiğimiz Pazar günü yaptığı aday tanıtım toplantısına değinen Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü; “Geçtiğimiz Pazartesi günü aday tanıtımı yaptık. Dediler ki, ‘CHP’nin genel başkanı gelse o salonu dolduramaz.’ Vatandaşımız bize güveniyor. Biz öyle bir partiyiz ki ne söz verdiysek yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Belde belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Hepsi gücü oranında beldelerine hizmet ettiler. Ben Enver Yılmaz olarak 30 Mart’ta büyükşehir belediyesini kazandığım takdirde, her birini hizmet etme noktasında yanımda tutacağım. Büyükşehir olduktan sonra iki yıllık süreç sonunda Ordu Türkiye’de model bir belediye olacaktır.”AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, konuşmasının ardından belde belediye başkanlarını sahneye çağırarak birlik ve beraberlik örneği sergiledi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>