TEKİNTAŞ ESNAF ZİYARETİNDE

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş seçim çalışmaları kapsamında, halkın ve esnafın sorunlarını dinlemek adına Yeni Mahalle’de kurulan Cumartesi Pazarı’nı ziyaret ederek, halkın ve esnafın taleplerini dinledi.

Pazar esnafını ziyaret eden Tekintaş, pazar yeri esnafı ve pazara alışverişe gelen vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

“Altınordu’nun problemlerini çözen, halkın içerisinde dolaşacak bir başkan istediklerini dile getiren, kapısını rahat açalım, dertlerimizi dinlesin diyen Pazar yeri esnafı ile alışverişe gelen vatandaşlar, AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş’ı sıcak karşılayıp sevgi gösterilerinde bulundu. Cumartesi Pazarı ziyaretini Sebzeciler Odası Başkanı Cengiz Üzüm’le birlikte gerçekleştiren Engin Tekintaş, geziler neticesinde Pazar alanlarında yaşanan sıkıntıları yerinde görme şansı bulduklarını, yeni projelerle yaşanan sıkıntıların aşılacağını söyledi. Tekintaş şunları söyledi;

“Seçim çalışmalarımız kapsamında Cumartesi Pazarında gerek köylü esnafımızı, gerekse de sabit esnafımızı Sebzeciler Odası Başkanlığına yeni seçilen Cengiz Üzüm ve yönetimi ile birlikte ziyaret ettik. Burada var olan eksiklikleri tespit ettiğimiz gibi esnaflarımızı tek tek ziyaret ederek işlerinin hangi aşamada ve hangi ortamlarda yaptıklarını, neyi talep ettiklerini tespit etmeye çalıştık. AK Parti olarak Büyükşehir ile birlikte Altınordu ilçemizin birlikte yapacağı çalışmalar içerisinde en önemli projelerinden bir tanesi de Pazar yerlerinin sağlıklı alanlar haline getirilmesidir. Bununla ilgili insani şartların düzeltilmesi, ısınma şartlarının iyileştirilmesi, kapalı mekanların, kullanılan tezgahların daha düzenli olması için hazırladığımız projeler var. Bu tür ziyaretlerle de gözlemlerimizi yapıyoruz. Yapılan bu tespitler geleceğe yaptığımız hazırlıkların ön aşamasıdır” diye konuştu.

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş Pazar esnafına ve vatandaşlara hitaben; “Kapım esnaf ve halkımıza her zaman açık olacak, desteğinizle hep birlikte Altınordu’yu ortak akılla yöneteceğiz” diye ifade etti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>