24 SAAT HİZMETİNİZDEYİM

 

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, seçim çalışmaları kapsamında ilk köy ziyaretini aynı zamanda doğduğu köy de olan Akkese Köyü’ne gerçekleştirdi. Çok sayıda partili ile birlikte köye çıkarma yapan Engin Tekintaş ve ekibini köyde çok sayıda vatandaşlar karşıladı. Ziyarete AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş’ın yanı sıra, AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Altınordu İlçe Başkanı Uğur Çelenk, partinin Kadın Kolları ile Gençlik Kolları temsilcileri katıldı. Burada toplanan kalabalığa seslenen Tekintaş, seçildikleri taktirde köyleri şehirden farksız hale getireceklerini belirtti. Tekintaş şunları söyledi; “Sizlerin desteğine çok büyük ihtiyacım var. Bu destek inşallah sandık başına gittiğimizde bir kardeşinizi olarak istisnasız bütün köylerden talebim, hiçbir siyasi parti gözetmeksizin hangi partiye oy veriyorsanız saygı duyuyorum, ama bu seçimde bir kardeşiniz olarak, bir evladınız olarak, kiminin de büyüğü olarak sizden destek istiyorum. Bu desteğin ne anlama geldiğini 30 Mart akşamı siz daha iyi takdir edeceksiniz. 31 Mart tarihinden itibaren bize yüklediğiniz sorumluluğu da bugüne kadar size verdiğimiz hizmetlerin çok daha fazlasıyla, gerek yol ve ulaşım hizmetleri ile, gerek alt yapı ve su hizmetleri ile gerekse sosyal tesisler ile köylerimizi artık şehirlerden farksız hale getireceğiz.

“HAKLARINIZI HELAL ETTİRMEK İÇİN 24 SAAT ÇALIŞACAĞIZ”

İlk köy ziyaretini gerçekleştirdiği Akkese Köyü’nde vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmasında Tekintaş; “Bugün gerçekleştirdiğimiz ilk köy ziyareti ile çalışmalarımızı buradan başlatarak size AK Parti teşkilatı olarak şu sözü veriyorum; Bize duyduğunuz güveni asla boşa çıkartmayacağız. Bize inandığınızdan çok daha fazlasını size hizmet olarak sunmaya devam edeceğiz. Köyü mahalleye dönüştüren Büyükşehirle birlikte gece gündüz gözetmeksizin 24 saat esaslı çalışarak sizleri mahcup etmeyeceğiz. Sizin bizde olan haklarınızı helal ettirmek için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz” diye seslendi. Samimi bir havada gerçekleşen ilk köy ziyareti vatandaşlarla bol bol fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>