AK PARTİLİLERE CHP ROZETİ

Ordu’nun Ünye İlçesi Erenyurt Belediyesi’ne bir ziyaret gerçekleştiren Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, partisinden istifa eden AKP’li Belediye Meclis Üyesi Necdet Öztürk ve on bir arkadaşına CHP rozeti takarak partisine kabul etti.

Ordu’nun Ünye İlçesi’ne bağlı Erenyurt Beldesini ziyaret eden Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Seyit Torun, burada vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılandı. Belde meydanında toplanan vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan Torun, daha sonra Cuma namazı kılmak için belde camine gitti. Kılınan Cuma namazının ardından yöre esnafını ziyaret eden Torun, vatandaşların sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi.

AKP’li Meclis Üyesine CHP rozeti

Esnaf ziyaretinin ardından bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Torun, partisinden istifa eden AKP’li Erenyurt Belediye Meclis Üyesi Necdet Öztürk’e CHP rozeti takarak partisine kabul etti. Öztürk’ün partilerine katılımlarından dolayı memnun olduklarının altını çizen Başkan Torun, “Necdet Öztürk kardeşimiz partisinden istifa ederek CHP’ye geçme kararı almıştır. Kendisini bu kararından dolayı kutluyor, hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, partimize hoş geldiniz diyorum. Önümüzdeki yerel seçimlerde kendisiyle beraber çalışarak Erenyurt Beldemizi daha iyi nasıl kalkındırabiliriz cevaplarını arayacağız” diye konuştu. Başkan Torun, Necdet Öztürk’e CHP rozetini taktıktan sonra, Öztürk’ün diğer on bir arkadaşına da hayırlı olsun dileklerinde bulunarak tebrik etti.

Bu sonuçla Necdet Öztürk, Erenyurt Belediye Meclisi’nde CHP’nin temsil edilmesini sağlarken, AKP’nin sayı üstünlüğü sona erdi. Bu sonuçla Erenyurt Belediye Meclisi AKP 4, MHP 4 ve CHP 1 üye ile temsil edilecek.

Başkan Torun daha sonra vatandaşların sevgi gösteri ve tezahüratları arasında beldeden ayrıldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>