TORUN, MESCİT AÇILIŞI YAPTI

Ordu Yeni Mahalle’de bir süre önce Ordu Belediyesi tarafından hizmete açılan Cumartesi Pazarı ve Çok Katlı Otopark alanı içinde bulunan mescit önüne bir de şadırvan hizmete sokularak vatandaşların rahatça abdest alıp ibadet edebilecekleri bir alan hizmete sokuldu.

Ordu Belediyesi tarafından hizmete açılan Yeni Mahalle Çok Katlı Otopark ve Pazar Yeri Kompleksi yanında şadırvan hizmete sokularak vatandaşların mevcut su sorunu ortadan kaldırıldı. Cumartesi Pazarı ve Çok Katlı Otopark alanının hemen yanında hizmete sunulan şadırvan, Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun tarafından hizmete açıldı.

Açılış kurdelesinden önce vatandaşların bu alanda yaşadıkları su sorununa çözüm bulduklarını söyleyen Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, açılış kurdelesini çevre esnafıyla beraber kesti.

Başkan Torun, “Otopark ve Pazar Yeri alanımız içinde bulunan mescidimizde su sorunumuz vardı. Bizde bu sorunu ortadan kaldırmak ve vatandaşlarımızın rahatça abdest alıp ibadet edebilecekleri bir şadırvan hizmete soktuk. Aynı zamanda bu şadırvanımız esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın su ihtiyacını karşılayacak. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.” diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>