TEKİNTAŞ, MAHALLE GEZİLERİNDE

Seçim gezileri kapsamında yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdüren AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, akşam saatlerinde Şahincili Mahallesi’nde bulunan kafede mahalle sakinleri ile bir araya geldi. AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı’nın organize ettiği buluşmaya eşi Münire Tekintaş Hanımefendi ile katılan Engin Tekintaş, salonu dolduran bayanlara karanfil ve çeşitli hediyeler dağıttı. Altınordu’ya yapılacakları vatandaşlarla paylaşacaklarını vurgulayan Tekintaş, şehri birlikte imar edeceklerini söyledi. Ayrıca projelerin hayata geçirilmeden önce bölgedeki kişilerin de fikirlerine başvurarak, böylece yenileme ve düzeltme imkanı bulacaklarını söyledi.

HEDEFLERİNİ VE PROJELERİNİ ANLATTI

Ziyaret ettiği ilk mahalle olan Şahincili’de mahalle sakinleriyle sohbet eden AK Parti Altınordu Belediye Başkan adayı Engin Tekintaş, hedef ve projelerini anlatırken, vatandaşların yönelttikleri soruları da yanıtladı. Nüfus yoğunluğunun her geçen gün arttığı şehirde yaşanan problemlerin çözüm yollarına değinen Tekintaş, “Güçlü bir kadroyla titiz bir çalışma yürütüyoruz. Yılların ihmalini gerçekleştireceğimiz büyük projelerle gidereceğiz” dedi. Her mahallenin kendi içerisinde ayrı ayrı değerlendirileceğini belirten Engin Tekintaş; Alt yapı ve içme suyu kalitesinin arttığı, yeni sosyal tesisler ile modern çocuk ve oyun alanlarının kurulacağı, mahalle kültür evlerinin de içerisinde bulunduğu, otopark sorununu aşmış yaşanabilir bir kent kurulacağını söyledi. Seçim öncesi siyasi bir partinin mensubu olduğunu vurgulayan AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, seçildikten sonra hangi partiden kim olduğuna bakmaksızın herkese hizmet etmeye gayret edeceklerini sözlerine ekledi. Yerel seçim öncesi ilk mahalle gezisini gerçekleştiren Engin Tekintaş ve beraberindeki parti temsilcileri vatandaşlarla bol bol da hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>