TORUN:BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ


Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Ordu’nun Ünye İlçesinde, sabah kahvaltısında Belde Belediye başkanları, iş adamları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaşla bir araya geldi. Başkan Seyit Torun, kahvaltının ardından yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi.
“Bu davaya gönül vermiş yürekli insanlarla, ülkesini seven, Ünye’sini seven, Ordu’sunu sevenlerle, onurla ve gururla her noktada birlikte mücadele edeceğiz” diyen Torun sözlerini şöyle sürdürdü:
“Biz haklılığımızı her noktada anlatacağız. Bizler bu günlere vatandaşlarımızın gücüyle, desteğiyle geldik. Halksız hiçbir şey olmaz, halkın kabul etmediği hiçbir şey olmaz. Eğer biz Ordu için on yılda bir şeyler başarmışsak, Ordu bugün Türkiye sınırlarını aşmışsa, bunun arkasında bütün Ordu’nun gücü var. Biz sadece bu gücün temsilcisiyiz. Biz bir bütünüz. Bundan sonra da hizmetlerimizi sürdürürken herkesin katkısına ihtiyacımız var. On yılda Ordu’nun içinde başardıklarımızı bütün ilçelerimizde de başaracağız, yine hep birlikte olacağız ve birlikte başaracağız…”

“BU SEÇİM BİR UYARI SEÇİMİ OLSUN”
Başkan Seyit Torun, görevi ne olursa olsun insanlar hata yaptıklarında mutlaka uyarılmalıdır. Nasıl ki bir arkadaşımızı bir hata yaptığında uyarıyorsak, bu dönem de, yaklaşan yerel seçim de bir uyarı zamanıdır. Başkan Torun, bu yerel seçimin ülkenin kaderini etkileyeceğini söyledi.
Belediye Başkanı Seyit Torun, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim öncesi, Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu da değerlendirdi. Torun, şöyle konuştu: “Yaklaşık 60 gün sonra 30 Mart’ta bir karar verilecek. Bu karar hepimizi çok yakından ilgilendiriyor. Hem yerel yöneticimizi seçeceğiz, hem de Türkiye’nin içinde bulunduğu şu anki tabloyu yorumlamış olacağız. Sorumluluğumuz iki kat. Sadece bir yerel yönetim, sadece bir yerel yönetici seçimi sorumluluğu değil bu. Aynı zamanda bir ülke sorumluluğumuz söz konusu. Bu sorumluluk bizim için iki kat daha önemli. Hepimiz Türkiye’nin içinde bulunduğu gidişatı, Türkiye’nin şu anda yaşadığı tabloyu hep beraber değerlendiriyoruz. Tablo her geçen gün kötüye doğru gidiyor. Uyarımızı yapmalıyız!”
Belediye Başkanı Seyit Torun konuşmasında birlik-beraberlik mesajı vererek, 10 yıllık Belediye Başkanlığı sürecinde her kesimden vatandaşı kucakladıklarını belirtti. Torun, şöyle konuştu: “Bu davaya gönül vermiş yürekli insanlarla, ülkesini seven, Ünye’sini seven, Ordu’sunu sevenlerle haksızlıklara, ayrımcılığa asla boyun eğmeyeceğiz ve ayrımcılara, haksızlara fırsat vermeyeceğiz. Onurla ve gururla her noktada mücadele edeceğiz. Haklılığımızı her noktada anlatacağız. Haksızlara, bağlı bulunduğumuz yerleri teslim etmeyeceğiz. Bizler bu günlere vatandaşlarımızın gücüyle, desteğiyle geldik. Bundan sonra da tüm güçlüklerin üstesinden beraber geleceğiz.

ÇOK SAYIDA KİŞİ BULUŞTU
Ünye İskele Restoranda gerçekleşen kahvaltılı toplantıya, CHP Ordu İl Başkanı Osman Güngör, CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız, Fatih Belde Belediye Başkanı Şevki Doğan, CHP Ünye İlçe Başkanı İbrahim Orhan Bodancı, Ünye CHP İlçe Belediye Başkan Adayı İsa Maral, mahalle muhtarları, çok sayıda partili ve iş adamının yanı sıra, vatandaşlar da katıldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>