CUPER, VEDASINDA NE DEDİ ?

Orduspor Eski Teknik Direktörü Hector Cuper veda etti. Takım oyuncuları ile biraraya gelen Cuper, kalan haftalarda başarılar diledi.

Cuper yaptığı konuşmada, “Biliyorsunuz bugün gidiyorum. Sizlere çabalarınızdan dolayı çok teşekkür etmek istiyorum.Takım için bunun iyi olacağını düşünüyorum. Özellikle birşey için çok teşekkür etmek istiyorum. Bana karşı gösterdiğiniz saygı içinde teşekkür ediyorum. Yine söylüyorum değişikliğin takım için iyi geleceğini düşünüyorum.Bana karşı saygınızı çalışarak gösterdiniz, ama bir çok kulüpte olduğu gibi burda da herkes mutlu olmamaya bilir. Ama sonuçta sevgi, saygı vardı. Sonuçlar bazen iyi olabilir bazen kötü olabilir. Biz gerçekten başarmayı denedik. Bundan sonra bir çok zaman var. Bu benim aldığım bir karar, benim aldığım bir karar getme kararı. Bir şeyleri değiştirecek zaman vardır buda antrenördür.Yaşadıklarımızla mutluyum, artık herkese çok teşekkür ediyorum. Aramızdaki saygılar için ve umarım herşey yolunda gider. İyi şanslar iyi günler.”dedi.

Orduspor kaptanı Ali Çamdalı ise, “Sizler ile çok güzel günlerimiz oldu, verdiğiniz emekten dolayı teşekkür ederiz.”diye konuştu.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>