CANLI YAYINDA KÜFÜR ADAYLIKTAN ETTİ

Perşembe Belediye Başkanı Selami Çarkçı Perşembe Tarlaçık Köyü muhtarına küfür ettiği ve tokat attığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Çarkçı, Altaş TV’de Canlı yayına katıldığında küfrü yenileyerek sadece Şamar attım demişti.

Günlerce gündemden düşmeyen o olay Selami Çarkçı’yı tekrar aday AK Parti yerine Kemal Bahtiyar aday gösterildi.

Köy muhtarını tokatlaması ve canlı yayında ettiği küfür Selami Çarkçı’yı koltuğundan etti. 19 Eylül 2013 tarihinde Perşembe Belediye Başkanı Selami Çarkçı, Perşembe Tarlaçık Köyü muhtarına sondaj çalışmaları sırasında küfür ettiği ve tokat attığı iddiasıyla gündeme gelmişti.

Halkın oylarıyla başa gelen Perşembe Belediye Başkanı 30 Mart yerel seçimlerde yapılacak olan belediye başkanlığı için AK Parti tarafından yeniden halkın oylarını almaya aday gösterilmedi

19 Eylül 2013 tarihinde Perşembe’nin Tarlaçık Köyü’nde muhtarlık yapan Mustafa Güler’e küfür ve tokat attığı iddiasıyla gündeme gelen Selami Çarkçı, bunu farkında olmadan Altaş TV’de katıldığı canlı yayında itiraf etmişti.

İşte o itiraf yüzünden AK Parti Genel Merkezi Perşembe Belediye Başkanı Selami Çarkçı’yı önümüzdeki 30 Mart yerel seçimlerinde listeye almadı. O tarihte bir belediye başkanına yakışmayacak sözler ve davranışlar sergileyen Perşembe Belediye Başkanına ceza 30 Mart seçimlerinde aday gösterilmeyerek geldi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>