RUS PAZARI ESNAFINA DESTEK SÖZÜ

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, sabah namazı sonrası Akyazı Merkez Cami Derneği’nde vatandaşlarla kahvaltı yaptı. Yılmaz kahvaltının ardından, yapımı devam eden Akyazı Merkez Cami inşaatında incelemelerde bulundu ve Cuma Pazarı’ndaki Akyazı Taksi Durağı’ndaki şoförlerle bir süre sohbet etti. Ardından bir çay ocağına uğrayan Yılmaz’a esnaf Salih Öztürk tarafından pazarın sıkıntıları anlatıldı. Öztürk, “Başkan Seyit Torun, seçimden önce pazarı bize vereceğini söyledi. Seçim sonrası buraların bize verilmeyeceğini söyledi. Burada pazardaki kadınlar perişan her gün ona beddua ediyorlar. Ondan sonra çıkıp, ‘ben ödül aldım. Deniz kenarını yaptım’ diyor. Geçen gün burada bir kadın çocuğunu götürecek tuvalet bulamadı. Turizm böyle mi oluyor. Gelip de buraları görmüyor mu?” diye sordu.

RUS PAZARI ESNAFININ MAĞDURİYETİ GİDERİLECEK

Rus pazarında yaptığı incelemenin ardından daha sonra belirlenecek bir günde esnaflarla bir araya gelip sorunların çözümü noktasında bilgi alacağını vurgulayan Yılmaz, “Rus Pazarı olarak bilinen Cuma Pazarı’nı yeniden tasarlayıp, vatandaşlarımızın buradaki mağduriyetlerini gidereceğiz” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>