HAS PARTİ’DEN MHP’YE KATILDI

Eski HAS Partili Günay Şanlı ve beraberinde MHP’ye katılan gençler için MHP Ordu İl binasında bir tören düzenlendi. Düzenlenen törene MHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemal Enginyurt, MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, MHP Altınordu İlçe Başkanı Murat Kaçak, MHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Onur Şahin ve çok sayıda partili katıldı.

31 Mart sabahı İnşallah MHP’nin Ordu’dan yükselen bayrağı bütün Türkiye’de karanlıktan aydınlığa çıkışa vesile olacağını söyleyen MHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemal Enginyurt; “MHP olarak, AKP’ye oy vermiş vatandaşlarımız başta olmak üzere bütün arkadaşlarımızı, CHP’lileri, Demokrat Partilileri, BBP’lileri, Milliyetçi Hareket Partisine katılmaya davet ediyoruz. Bu akşam MHP’ye katılarak bize güç veren genç kardeşlerimize çok çok teşekkür ediyor, aramıza hoş geldiniz diyorum. MHP olarak bu seçimler bütün Türkiye için, özellikle MHP’liler için büyük önem taşımaktadır. Hırsızlığın, yolsuzluğun, vurgunun ve talanın her geçen gün arttığı Türkiye’miz de halkımız artık bunlara dur diyecek, gençlerimizin işsizlik karşısında göçmelerine, Ordu’yu terk etmeleri karşısında buna son verecek bir belediye başkanını ve ilçe belediye başkanlarını seçerek makus talihini yenecektir” diye konuştu.

Enginyurt konuşmasının ardından HAS Partiden MHP’ye geçen eski İlçe Başkanı Günay Şanlı’ya rozetini taktı. Akabinde MHP’ye katılan 20 gence de rozetlerinin takılması ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>