ORDU’YU SEVGİYLE BÜYÜTECEĞİZ

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Ordu’nun her köşesini karış karış geziyor. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde halkın sevgisi ile karşılanan Başkan Seyit Torun bugün de Çatalpınar İlçesinde idi.

Çatalpınar ziyaretini CHP Ordu İl Başkanı Osman Güngör ve beraberindekilerle birlikte yapan Başkan Seyit Torun, gördüğü ilgi karşısında büyük mutluluk duyduğunu ve sevgi ile atılan her adımın karşılığını bulacağını söyledi.

Ziyaretlerinde küçük büyük birçok vatandaşla kucaklaşan Başkan Seyit Torun, geçmişten bu yana halkın sevgisi ve güveni ile bugünlere geldiklerini, bu sevgi ve ilgiyi hiçbir zaman karşılıksız bırakmadıkları ifade ederek, “Artık Ordu’nun her köşesi bizim sorumluluk alanımız. Ben Ordu’yu tüm yaşayanları ile birlikte yönetmeye talibim. Bugüne kadar sevgi ile getirdiğimiz karşılıklı güveni, bundan sonra da artırarak devam ettireceğiz. Çaycısından fırıncısına, bakkalından manavına, evdeki Ayşe teyzeden bahçede ki Fatma ablaya kadar herkesin ortak sorumluluğu olan bu ili, geleceğe yine hep birlikte taşıyacağız. Sorumluluğumuz gereği de, sözünü verdiğimiz her konuyu çözüme kavuşturacağız. Halkımızın her türlü sorununda yanında olacağız. Ordu’yu sevgi ile büyüteceğiz” şeklinde görüşlerini belirtti.

Çatalpınar ziyaretinin devamında Ünye ilçesine geçen Başkan Seyit Torun burada da bazı ziyaretlerde bulunarak Ünye Ataköy Merkez Cami temel atma törenine katıldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>