ŞENER’DEN BİRLİK, BERABERLİK ÇAĞRISI


AK Parti Fatsa İlçe Danışma Meclisi Olağan Toplantısı, Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda yapıldı.

Toplantıya ilçe başkanı, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri katıldı. Daha çok yerel seçim sürecinde nelerin yapılabileceği, nasıl bir çalışma sistemi uygulanacağı konularının ele alındığı toplantıya AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener ve AK Parti Ordu Milletvekili Fatihan Ünal ve partililer katıldı.

Her seçimin önemli olduğunu ifade eden AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, ancak bu dönemde her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaçları olduğunu hatırlattı. O nedenle bu seçimin öneminin çok büyük olduğunu dile getiren Şener, “Bu millet 17 Aralık sonrası malına, hazinesine kastedenleri affetmeyecektir. Meşru hükümete bir operasyon halindeyseniz bunun anlaşılması mümkün değildir. Büyük fotoğrafı görmezsek eksik görmüş oluruz. Bazı arkadaşlarımız istifa etti” şeklinde konuştu.

AK Parti Ordu Milletvekili Fatihan Ünal, emek olmadan eserlerin ortaya çıkmadığını ifade ederek şunları söyledi:

“Milletin hakkını iade etmeden bu hizmetler olmuyor. Üzüntüm şudur; dış mihraklara ortaklık eden şer güçlerdir. Türkiye artık farklı bir mercekten görünüyor. Türkiye her yerde çok iyi imajla anılıyor. Her sene büyüme kaydeden bir Türkiye var. Bizde makam ve mevki hırsı olamaz. Başbakanımızda da makam hırsı olsaydı cumhurbaşkanı olmasına kim engel olabilirdi? Oysa Demirel ‘Hiçbir fani o makamı reddedemez’ demişti. Başımıza ne geliyorsa çok çalışmamızdan geliyor. Rahatsız oluyorlar. Post modern darbeden sonra dost modern darbeyi de gördük. Ekonomik rakamlar, geldiğimiz noktayı net olarak göstermektedir. Cemaati seviyoruz. Ama paralel yapıyla ilgili sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz. Adaylar her an açıklanabilir. Ama kimse gönül koymamalıdır. Her zaman hayırlısını isteyelim. İstediğimi olamadım diye üzülmeyelim. Gönül gönüle araziye çıkalım. Başbakanımızın elini güçlendirelim. Bu 2023 hedefi için çok önemlidir.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>