ORDUSPOR’A DESTEK SÜRECEK

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Orduspor, Ordu’nun en büyük markası. Biz her zaman olduğu gibi bundan sonrada Orduspor’un yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. Ordusporlu’lar Derneği tarafından İstanbul WOW Hotel’de, “Orduspor Gecesi” düzenlendi. Geceye, Ordu Valisi Kenan Çiftçi, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, kulüp yöneticileri, İstanbul’da faaliyet gösteren Ordulu derneklerin temsilcileri, işadamları ve davetliler katıldı.

 

SPOR TOTO’DAN KAYNAK MÜJDESİ

Gecede bir konuşma yapan AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Orduspor’a her zaman destek vereceklerini söyledi. Orduspor taraftarlarına bir de müjde veren Yılmaz, Spor Toto teşkilatının kulübe ikinci yarı için de maddi destek sağlayacağını belirtti. Yılmaz konuşmasında, “Orduspor, Ordu’nun en önemli markalarından birisi. Biz bu markaya hep birlikte sahip çıkmalı ve destek olmalıyız. Geçen yıl şanssız bir şekilde Süper Lig’den PTT 1. Lig’e düştük. Bizim yerimiz burası değil. El birliğiyle yeniden Süper Lig’e dönebiliriz. Orduspor’a olan desteğimiz bundan sonra da artarak devam edecek. İlk devre için yaptığımız girişimlerle Spor Toto teşkilatından ciddi bir kaynağı kulübümüze aktarmıştık. Şimdi yine ikinci devre için yeniden sponsor gelirinin kulübe aktarılmasını sağlayacağız. Yine kulübümüze ve şehrimize yakışan bir stad yapmak için kolları sıvadık. Orduspor her şeyin en iyisini hak ediyor. Bizler de bunun için ne gerekiyorsa yapacağız” diye konuştu.

 

YILMAZ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’ın konuşmasının ardından, Orduspor’a yaptığı katkılardan dolayı, Ordu Valisi Kenan Çiftçi tarafından kendisine plaket takdim edildi. Ayrıca geceye katılanların Yılmaz’a yoğun ilgi gösterdiği gözlendi.

Ordulu sinema oyuncusu Metin Yıldız’ın sunuculuğunu yaptığı gecede, sanatçılar Erol Aydoğan, Suat Suna ve Şevval Sam sahne aldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>