GÖZYAŞI CANSU İÇİN

Cansu için gözyaşları sel oldu. Dün sabah okuluna giderken dolmuş minibüsünün çarpıp ölümüne neden olduğu 16 yaşındaki lise öğrencisi Cansu Kuru, bugün sevenlerinin gözyaşları ve duaları eşliğinde son yolculuğa uğurlandı.

Sabah, her sabah gibi evinden okuluna gitmek için çıkan 16 yaşındaki Ordu Lisesi 9. sınıf öğrencisi Cansu Kuru, karşıdan karşıya geçmek isterken aşırı hız yapan dolmuş minibüsünün çarpmış ve yaklaşık 30 metre sürüklemesi sonucunda hayata veda etmişti.

Cansu’nun bugün Ordu’nun Gürgentepe İlçesi Alaseher Köyü’nde cenazesi vardı. Öğle namazının ardından kılınan cenaze namazıyla ebediyete uğurlanan Cansu Kuru’nun cenazesine öğrenci arkadaşları, öğretmenleri ve çok sayıda insan katıldı.

Kılınan Cenaze namazının ardından aile kabristanlığında okunan Kur’an-ı kerim eşliğinde defnedilen 9. sınıf öğrencisi Cansu’yu başta ailesi olmak üzere tüm sevenleri gözyaşları ile son yolculuğuna uğurladılar.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>