FARUK, KÜSÜP GİTTİ

Orduspor’un tecrübeli oyuncusu Faruk Bayar ile yollar karşılıklı anlaşılarak ayrıldı. Orduspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, futbolcu ile karşılıklı anlaşılarak sözleşmenin fesih edildiği ifade edildi. Faruk’un, Teknik Direktör Erkan Sözeri ile anlaşamadığı için takımdan ayrılmak istediği öğrenildi.

Orduspor’a geldiği günden bu yana bir türlü göze giremeyen Faruk Bayar ile Orduspor Kulübü, karşılıklı olarak anlaşarak sözleşmeyi fesih etti.

Tavşanlı Linyitspor’dan gelen 1981 doğumlu Faruk Bayar, Mor-Beyazlı formayla bu sezon 2′si Türkiye Kupası olmak üzere toplam 3 karşılaşmada forma giymişti.

Orduspor Kulübü resmi sitesisinden yapılan açıklamada, “Oyuncumuz Faruk Bayar’ın 31 Mayıs 2014 tarihine kadar olan sözleşmesi karşılıklı mutabakata varılarak feshedilmiştir. Kendisine kulübümüze yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, futbol yaşantısında başarılar dileriz” denildi.

Sözleşmesinin karşılıklı anlaşılarak fesih edildiğini söyleyen Faruk ise yaptığı açıklamada, “Orduspor ile sözleşmemi şu anda fesh ettim. Erkan Hoca ile ilgili açıklamamı yapıp Ordu’dan ayrılacağım. Beni seven herkese çok teşekkür ederim. Bu arada kendim isteyerek değil, başka nedenlerden dolayı ayrılıyorum. Hepsini açıklayacağım güzelce ve sonra veda edeceğim. Şükürler olsun ben takıma görevimi fazlasıyla yerine getirdim. Ağabeyliği de yaptım, adamlığımı da. Herkesin hakkında hayırlısı olsun artık” dedi.
Bu kararla Faruk Bayar’ın Orduspor macerası erken bitti.

orduhayatgazetesi.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>