YILMAZ, AYLAR SONRA ORDU’DA

AK Parti İstanbul Milletvekili Ordulu Enver Yılmaz, AK Parti iktidarının Ordu’’ya büyük hizmetler yaptığını belirtti. Yılmaz, “Hükümetimizin bu aşamadan sonra Ordu’ya şu hizmeti yapacak şu hizmeti de yapmadı diyen bir Allah’ın kulu yok.” dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Ordulu Enver Yılmaz aylar sonra Partisinin İl binasında düzenlediği “Türkiye Başkanlık sistemini konuşuyor” konulu konferansa katılmak için Ordu’ya geldi.

Milletvekilliği seçimi döneminde Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ile kavgası ile TV ekranlarında yapılan kavga ile gündeme gelen Yılmaz, seçimlerin ardından Ordu’ya gelmemişti.

Büyükşehir’in ne kadar önemli ve iyi olduğunu Büyükşehir belediyesi, meclis üyeleri seçildikten sonra ve yapı kurulduktan sonra görüleceğini belirten Milletvekili Enver Yılmaz, hala Büyükşehir’i hazmedemeyen ve çekemeyenlerin olduğunu, Büyükşehir modelinin uygulandığı en iyi örneğin İstanbul olduğunu, İstanbul da yapılan hizmetlerinde ortada olduğunu ifade etti.

Yılmaz, Ordu, Büyükşehir olması ile beraber, milletvekili sayımız 5 den 6 ya çıkmıştır. Hiçbir şey faydası olmasa dahi milletvekili sayımızın 5 den 6 ya çıkmasını anlatsak bize yeter. Ordu’nun 30. Büyükşehir statüsü kazanması önemli bir süreçtir. Bu süreçte emeği geçen, Başta İl Başkanımız Hüseyin Akyol’a çok teşekkür ediyorum, çünkü gerçek anlamda Büyükşehir için çalışmıştır ve övgüyü hak etmektedir. dedi.

İstanbul Milletvekili Ordulu, Enver Yılmaz,” ulaşımından, sağlığından, havaalanından, milli eğitiminden, iç bağlantı yollarına, yurtlarına kadar, velhasıl hükümetimiz Ordu’da şu hizmeti yapmadı şu yapılmadı diyebileceğimiz bir şey yok” dedi…

Enver Yılmaz daha sonra, “Elbette AK Parti Türkiye ‘ye çok şeyler yaptı, ama Ordu’ya da çok hizmetler yaptı. Ordu siyasetinin gündeminde olan çok şey bizim iktidarımızla birlikte gündemden kalktı. Hükümetimizin bu aşamadan sonra Ordu’ya şu hizmeti yapacak şu hizmeti de yapmadı diyen bir Allah’ın kulu yok. Ordu’nun suyu, Ordu’nun toprağı, Ordu’nun havası bir başka oluyor, memleketimizin güzelliğini üçüncü dönemini çok genç yaşta bitirmiş bir siyasetçi olarak, bu memleketimize AK Parti’nin emeği dikkate aldığımızda bizden sonrada bayrağı devralan arkadaşlarımızın da başarılarının devamı temennisi gönlümüzdedir.” dedi..

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>