ENGİNYURT, MHP ADAYINI AÇIKLADI

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Büyükşehir Başkan Adayı Cemal Enginyurt 18’inci belediye başkan adayını da açıkladı. Mesudiye’yi ziyaret eden Enginyurt, burada 18’inci adayının ismini verdi. Enginyurt Mesudiye’de MHP için yarışacak Belediye Başkan Adayının Hasan Açıkgöz olduğunu açıkladı.

Mesudiye’de halka seslenen Enginyurt büyükşehir belediye başkanlığını kazanmaları durumunda Mesudiyelilere bir de söz vererek, “büyükşehir belediye başkanlığını kazandığımız gün, Mesudiye, Sivas, Gölköy, Ulubey, Ordu yolunu en kısa zamanda çift şerit olarak Allah’ın izniyle bitireceğiz.”

İlçelerde kapatılan devlet dairelerine de değinen Enginyurt 30 Mart’ta sandıktan MHP’nin isminin çıkmasının ertesi günü bu belediyeleri yeniden hizmete sokacaklarını söyleyerek, “Topçam kapatıldı, Yeşilce kapatıldı, Üçyol kapatıldı, askerlik şubesi gitti. Devlet kurumları birer birer gitti. 11 yıl sonra köye döndük. Biz diyoruz ki, aziz Mesudiyeliler, Topçamlılar, Üçyollular, bizi büyükşehir belediye başkanı yaparsanız size namus, şeref sözü veriyoruz; kapanan belediyeleri, ilk geldiğimiz gün Allah’ın izniyle tekrar hizmete açacağız.”

Konuşmasının ardından Enginyurt, MHP Mesudiye Belediye Başkan Adayı Hasan Açıkgöz’le Mesudiyelilere el ele poz verdi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>