TORUN, AKKUŞ’TA HALKLA BULUŞTU

 

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun da seçim gezisindeydi. O da rakipleri gibi ordunun yüksek ilçelerden birini Akkuş’u ziyaret etti. Akkuş’ta esnafı gezen isteklerini dinleyen Torun, hiçbir ayrım yapmadan bütün ilçeleriyle Orduyu kalkındırmak istediğini söyledi.
Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun ilçe gezilerini sürdürüyor. Aynı zamanda CHP büyükşehir adayı olan Torun son gezisini Akkuş İlçesine gerçekleştirdi. Torun’a CHP’li olan Akkuş Belediye Başkanı Ergüder Efil de eşlik etti. Torun ilçe merkezinde Akkuşlularla sohbet etti, onların hal ve hatırlarını sordu.

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun esnafı ziyaret etti, taliplerini dinledi. Burada esnafa seslenen Torun, amaçlarının Akkuş’u hep beraber geliştirmek, kalkındırmak olduğunu, hiç kimseyi hiç kimseden ayrı tutmadan hizmet vermeyi hedeflediğini belirterek bunu başarma imkanları olduğunu söyledi.

Akkuş gezisini değerlendiren Torun, hiçbir ayrım yapmadan Ordu’nun bütün içlerini kalkındırmak istediklerini söyleyerek, “Akkuşlu hemşerilerimizle bir aradayız. Pazar yerini gezdik. Daha sonra esnafımızı gezdik. Onların çok yakın ilgisini görüyoruz. Gittiğimiz her yerde gerçekten çok ilgi görüyoruz. Bu bizim kararlı adımlarla seçimi nasıl kazanacağımızı gösteriyor. Çünkü her gittiğimiz yerde halkın bu gücünü görüyoruz. Biz asla bir şeylerin arkasına sığınmıyoruz. Biz önce Allah’ımıza, sonra halkımıza sığınıyoruz. İnşallah hep birlikte Akkuş’umuza hizmet edeceğiz. Akkuş’un eksik kalan yanlarını hep beraber tamamlayacağız. Önce sevgi, sonra Akkuş kazanacak.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>