ÖZLENEN TABLO

Gölköy Kaymakamı İsa Bolat, ilçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşları ziyarete devam ediyor. Kaymakam Bolat, daha önce kaymakamlıktan ev isteyen ve bu ihtiyacı karşılanan Halil Yıldız’ı evinde ziyaret etti ve beraber yer sofrasında yemek yedi.

Kaymakam Bolat, yardıma muhtaç vatandaşı kaymakamlık tarafından yapılan yeni evinde ziyaret ederek, yer sofrasında birlikte çay içip yemek yedi…

Ordu’nun Gölköy İlçesi Karahasan Beldesinde yaşayan Halil Yıldız adlı vatandaş, kaymakamlığa yaptığı ev başvurusunun ardından İlçe Kaymakamlığı’nın başlattığı çalışmalar sonucunda ve Gölköy Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından yapılan inceleme sonrasında zor durumdaki aileye S.Y.D.V. Başkanlığı tarafından prefabrik ev yaptırıldı.

Halil Yıldız ve eşini yeni evlerinde ziyaret eden İlçe Kaymakamı İsa Bolat ve Vakıf Müdür V. Ümit Durak hane halkı tarafından sıcak bir ilgiyle karşılandı. Hane halkı ile yer sofrasında yenen yemek ve yapılan çay sohbetinin ardından İlçe Kaymakamı İsa Bolat aileyle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra aynı sıcaklıkla kapıya kadar uğurlandı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>