TORUN: ORDU’YU BİRLİKTE YÖNETELİM

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, ilçe gezilerinin bugünkü programında Kumru’luların misafiri oldu.

CHP Kumru İlçe Başkanı Cevat Köstek, CHP Kumru Belediye Başkan Adayı İhsan Cayak ve beraberindekilerle birlikte Kumru’nun cadde ve sokaklarını dolaşan Başkan Seyit Torun, halkın yoğun sevgisi ile karşılandı.

Esnaflarla birlikte sokakta gördüğü vatandaşlarında hal ve hatırını soran Başkan Seyit Torun kendisine karşı gösterilen sevgi ve ilgi için herkese teşekkür etti. Daha öncede Kumru’ya gezi için geldiğini hatırlatan Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, “Her gelişim benim için ayrı bir heyecan, ayrı bir anlam taşıyor. Orduluların derin muhabbeti, onlarla içtiğim her bardak çay, geçmişten geleceğe taşınacak ve herdaim olacak bir sevginin karşılığı. Ben gönül yapmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

Yediden yetmişyediye her yaştan Ordulunun gösterdiği sevgi ile zaman zaman hatır soran, zaman zaman da dert dinleyen Başkan Seyit Torun, bundan sonrada Ordu’yu beraber yönetmeye devam edeceklerini söyledi. Kumru’nun geçmiş tarihi ile de bölgede önemli bir konumda olduğunun altını çizen Başkan Seyit Torun, “Kalkınmanın temeli önce yerel ölçekte, ardından ise genel ölçekte olmalı. Yatırımların, Kumruluları mutlu edeceği bir planla onlara hizmet etmek istiyorum. Ordu, insanının geleceğe bakışı ile, yaşayanlarının daha mutlu olması ile, insanının kendini yönetenlere kalben inanması ile büyüyecektir. Bu büyüme sadece fiziki olarak değil, sevginin de artması ile gelecekte yerini bulacaktır” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>